Newsy

Konkurs Lenovo „Wspomnienia z gadżetami z przeszłości” rozwiązany!

12 lutego 2015, Aktualizacja 27 marca 2018Lenovo

Konkurs Lenovo "Wspomnienia z gadżetami z przeszłości"

 

Wczoraj (tj. 11.02) ogłoszonych zostało dwóch zwycięzców konkursu Lenovo.  Szczęśliwcy zgarnęli Lenovo Yoga 2 Tablet 10″ z systemem operacyjnym Windows.

Konkurs polegał na przytoczeniu swojego wspomnienia ze znanym gadżetem z przeszłości i podzieleniu się nim na stronie konkursowej. Jury miało nie lada problem, lecz finalnie stanęło na wysokości zadania i ogłosiło swój werdykt.

Oto oba zwycięskie komentarze:

1. Kasia Sobczyk Lenart:

„Nie było łatwo byc jednocześnie dzieckiem i jedyną dziewczyną wśród 7 kuzynów…przynajmniej dopóki tata nie przywiózł mi zza niemieckiej granicy wspaniałęj, czarnej konsoli do gier, cudownego PEGAZUSA! Od tamtej pory moje zycie uległo diametralnej zmianie: budowano dla mnie szałasy z gałęzi na zamówienie za możliwość zagrania w Mario Brosa; w zimie ciągnięto mnie na sankach pod górkę za przywilej wcielenia się w Tanka; wspinano się na najwyższe drzewa w sadzie po dojrzałe gruszki żeby móc postrzelać do kaczek, tych na ekranie oczywiście i pozwalano mi uczestniczyć w każdej zabawie w wojnę na podwórku, żeby tylko przed telewizorem towarzyszyć mi w „Contrze” Tak, dzięki tamtej konsoli niejednokrotnie poczułam smak zwycięstwa i nauczyłam się, że nawet jeśli facet jest tą silniejszą płcią, kobieta i tak zawsze znajdzie drogę do władzy Lekcję tę pamiętam do dziś!”

2. Janusz Górski:

„Aparat ZENIT był moim marzeniem od samego początku zainteresowania fotografią. Robiłem fotki Smieną 8M, pożyczaną od kolegi, bo jego z kolei wcale nie ciągnęło w tym kierunku, a sprzęt dostał jako prezent komunijny Pewnego razu dostałem „cynk”, że do sklepu foto rzucą w poniedziałek 5 szt Zenitów. Wziąłem wolny dzień w pracy i kilka godzin przed otwarciem ustawiłem się w kolejce. Byłem… szósty. Zakładałem naiwnie, że może nie wszyscy kupują aparat. Klient przede mną rozwiał moje nadzieje – w zasadzie mogłem już odejść, gdy zdarzył się cud. Klient zapragnął wypróbować sprzęt przed kupnem. Ekspedientka wyjęła Zenita ze styropianowego pudełka i podała klientowi. Przyłożył do oka, ustawiał ostrość i nacisnął spust migawki. Z wyraźnie zawiedzioną miną oddał sprzęt mówiąc, że „ale tu światłomierz nie działa!” i odszedł. Ciśnienie mi skoczyło chyba do 200. Siląc się na spokój zapytałem ekspedientkę, czy naprawa tego wchodzi w zakres naprawy gwarancyjnej i po potwierdzeniu kupiłem. Do domu biegłem jak na skrzydłach. Taki fuks, hurra! P.S. Aparat wcale nie wymagał naprawy – zgodnie z zasadą, która mówi, że „każde urządzenie elektrycznie działa zdecydowanie lepiej po podłączeniu do prądu” należało po prostu… WŁOŻYĆ DO APARATU BATERIĘ od światłomierza, która leżała osobno, zawinięta w taki przetłuszczony papier. :)))”

Dodatkowo zachęcamy do odwiedzenia strony konkursowej, na której znajduje się infografika z kilkoma, legendarnymi już dziś, gadżetami oraz ze związanymi z nimi ciekawostkami.
Serdecznie zachęcamy do oglądania!Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

„For Those Who Do” – konkurs Lenovo i TaZ’a

Lenovo

Będzie nam Pana brakowało, Profesorze Hawking

Lenovo

Imponująca wydajność i styl – oto nowa Lenovo Yoga 720

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Mamy kolejnego Lenovo Hero!

Naszym kolejnym, styczniowym, bohaterem został Marek Zacheja, nauczyciel informatyki z Morąga, choć, jak o sobie mówi: "Informatyk to dla mnie...

Close