Newsy

Niezwykłe pasje przepustką do wygranej 30 tysięcy zł! [konkurs „Zrób to z Lenovo”]

21 października 2014, Aktualizacja 6 kwietnia 2018Lenovo

Konkurs - Zrób to z Lenovo

Znamy już dziewiątkę szczęśliwców, którzy mają szansę na główną wygraną w konkursie Lenovo. W kolejnym etapie akcji wspierać ich będą tajemnicze Osobowości… A już wkrótce nowa tura głosowania internautów. Zdecyduj, kto wygra!

14 października zakończył się pierwszy etap głosowania internautów na najciekawszych DOersów w konkursie Zrób to z Lenovo. Drugi etap przynosi kolejne wyzwanie dla wyłonionych dziewięciu DO’ersów, czyli przygotowanie kompleksowego projektu, przedstawiającego swoją pasję i siebie jako prawdziwego DOersa.

W głosowaniu internauci zdecydowali, że do finału przejdą: Zuzanna Borucka, Maciej Adamczak, Krzysiek Golonka, Damian Lakomski, Maja Mencel, Anna Mrożek, Kamil Gryzio, Kasia Sawko i Marcin Paprota. Gratulujemy!

Kim są finaliści?

Aż 5041 głosów internautów zdobyła Zuzanna Borucka – vlogerka, pasjonatka filmu i fotografii, której kanał w serwisie YouTube subskrybuje ponad 110 000 osób. Najwyższego miejsca na podium ustąpił jej Maciej Adamczak, który zgromadził 2833 głosy. Życie Macieja obraca się wkoło żeglugi jachtowej – ten 55-letni podróżnik zwiedził na pokładzie jachtu m.in. Kolumbię, Karaiby, Ekwador i cały basen morza śródziemnego. Tuż za ich plecami uplasował się Krzysiek Golonka z 2182 głosami, który może się pochwalić ogromnym talentem do wykonywania trików piłkarskich.

Pozostała szóstka uczestników drugiego etapu podejmuje się równie ekscytujących działań! Czwarty w głosowaniu Damian Lakomski z Orzesza większość swego czasu spędza trenując walki rycerskie oraz nauczając młodzież z Górnego Śląska historii. Maja Mencel, zdobywczyni 2076 głosów materializuje dziecięce fantazje, przenosząc postaci z rysunków najmłodszych do świata rzeczywistego. Zaintrygowani? Maja szyje zabawki na podstawie malowideł wychodzących spod dziecięcej ręki. Anna Mrożek, 21 letnia studentka grafiki z zamiłowania kultywuje tradycję góralską, ale jej prawdziwą pasją jest sztuka. Z zawodu jest snycerzem (rzeźbi w drewnie), z pasji reżyserką studiów animowanych. Siódme miejsce w głosowaniu internautów przypadło Kamilowi Gryzio, spędzającemu całe dnie na doskonaleniu umiejętności związanych z jazdą na motocyklu w ekstremalnym wydaniu. Ósma w rankingu Kasia Sawko jest animatorką kultury, pedagogiem i lingwistką. Od jakiegoś czasu organizuje warsztaty stolarskie dla kobiet. Jej pasją jest… stwarzanie innym okazji do budzenia swoich pasji. Dziewiątym uczestnikiem drugiego etapu konkursu Zrób to z Lenovo jest Marcin Paprota – artysta, arteterapeuta i zajmuje się trenowaniem interpersonalnym oraz umiejętności poznawczych. Sztuka jest dla niego obszarem, w którym nie wyznacza sobie żadnych granic.

Co dalej?

Między 16 października a 2 listopada zadaniem finalistów będzie przygotowanie projektu, który stanie się ich szansą na wygraną w wysokości 30 000 złotych. Każdy z uczestników II etapu projektu otrzyma pomoc od wybranej przez siebie „Osobowości”. Pierwszeństwo wyboru będą mieli uczestnicy z największą liczbą głosów od internautów – stworzone zostaną trzy grupy po 3 osoby.

Kim są tajemnicze „Osobowości”?

Osobowości pomagające uczestnikom konkursu

Osobowości będą pomagać uczestnikom w wyborze charakteru pracy finałowej, doradzać i inspirować.

Po zakończeniu drugiego etapu Osobowości będą oceniać pracę członków swojej grupy, przyznając im punkty. To one wraz z kolejnym etapem głosowania internautów zdecydują o tym, którzy z DOersów dostaną się do ścisłego finału. W finale, który odbędzie się pod koniec listopada rywalizować będą ze sobą trzy najlepsze osoby, a ich prace zostaną dodatkowo ocenione przez przedstawiciela Lenovo.

Pierwszą z Osobowości jest Karolina Czarnecka – studentka IV roku Akademii Teatralnej w Warszawie, absolwentka Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Całe jej życie kręci się wokół szeroko pojętej sztuki. Została wyróżniona Nagrodą Specjalną, przyznaną przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu  podczas finału XVI Konkursu Pamiętajmy o Osieckiej. Większość internautów zna Karolinę z jej coveru piosenki Hera Koka Hasz i LSD. W serwisie YouTube nagranie uzyskało ponad 11 milionów odsłon. Na jesieni 2014 roku ukaże się debiutancka płyta artystki.

Karolina Czarnecka

 

Finalistów wspierać też będzie Małgorzata Kosińska – kierowca rajdowy zespołu RMF 4RACING Team, w którym to zastąpiła Adama Małysza. Małgorzata Kosińska zadebiutowała na rajdzie Baja Poland, gdzie, pilotowana przez Andrzeja Derengowskiego, dała pokaz szybkiej i pewnej jazdy. W sezonie 2014 prowadzi w klasyfikacji na Mistrza Polski w klasie Open.

Małgorzata Kosińska

 

Trzecią Osobowością jest Piotr Kędzierski. Piotr wspólnie z Tymonem Tymańskim prowadzi kultową audycję Ranne Kakao. Współpracował z TVP2, TVP Kultura, Polsatem, a w TVP1 prowadził autorski talkshow „Lubię to”. Prywatnie DJ o bogatym warsztacie, szara eminencja legendarnej formacji „Exboyfriends”. Weekendami mózg operacji pod kryptonimem „stop” & „play”. Swego czasu najbardziej anonimowy bohater dodatku „Fakt gwiazdy”.

Piotr Kędzierski

Więcej o konkursie na: www.zrobtozlenovo.pl

 Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

[UPDATE] Rusza Operacja 900S! Przedłużamy czas trwania konkursu!

Lenovo

Karta SIM w tablecie - HelpZone #8

Lenovo

#ŚwiętujInaczej z Lenovo! Nowy konkurs na YouTube!

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Hardware na Luzie: recenzja Lenovo YOGA Tablet 2 10” z Androidem

Chcecie wiedzieć, co kryje w sobie najnowszy tablet z serii YOGA? Ekipa "Hardware na Luzie" przygotowała specjalną prezentację Lenovo YOGA Tablet...

Close