Recenzje

Legion T730 i monitor Y44w – recenzja

8 kwietnia 2020, Aktualizacja 20 kwietnia 2020Jarosław Łyszkowski

Legion T730

Zobaczcie, co potrafi i jak świetnie prezentuje się komputer T730 Tower w połączeniu z wyjątkowym, ultraszerokim monitorem Y44w.

Tego odcinka Hardware Na Luzie nie mogą przegapić fani gier komputerowych. Prezentujemy w nim wyjątkowy komputer gamingowy T730 Tower oraz ultraszeroki monitor Y44w.

Zapraszamy do oglądania!

Wygląd i jakość wykonania Legion T730

Legion T730 Tower to sprzęt, który odpowiada na różnorodne potrzeby graczy. Miłośnicy gamingu potrzebują bowiem ogromnej mocy obliczeniowej, by odpalać ulubione gry na pełnych detalach. Istotne jest również wzornictwo. To za nie Legion T730 Tower otrzymał nagrodę IF Design Award w 2019 roku. Przydatny jest również beznarzędziowy system modernizacji pozwala szybko i wygodnie dostać się do wnętrza komputera.

Legion Y44w – wyjątkowy monitor

Ultraszeroki monitor idealnie dopełnia ogromne możliwości gamingowej maszyny od Lenovo. Jego zakrzywiona konstrukcja o przekątnej 43,4 cala i maksymalnej jasności 450 nitów pozwoli cieszyć się najlepszą jakością obrazu w trakcie grania, oglądania filmów lub podczas pracy. Czas reakcji 4 ms eliminuje smużenie ruchomych obiektów i podnosi realizm rozgrywki. W połączeniu z częstotliwością odświeżania odtwarzania na poziomie 144 Hz mamy tu do czynienia z ultrapłynnym wyświetlaniem obrazu o maksymalnej rozdzielczości 3840 na 1200 pikseli.

W naszej zakładce „Produkty” znajdziecie więcej informacji o sprzęcie oraz pełne specyfikacje komputera Legion T730 i monitora Legion Y44w.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Jarosław Łyszkowski

Człowiek renesansu, który nie boi się żadnych wyzwań. Dużą część swojego życia spędził w telewizji, działając „od kuchni”. Dziś nie rozstaje się ze swoim ThinkPad'em, bo nigdy nie wiadomo gdzie najdzie go wena do napisania kolejnego perfekcyjnego artykułu. W wolnych chwilach oddaje się swojej największej pasji, którą są stare samochody.

Powiązane Artykuły

Gamingowe nowości Lenovo zaprezentowane na CES 2020

Lenovo

Najlepsze gry według ankiety Fenomen Wygrania

Lenovo

Czyszczenie komputera - czego używać?

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
ThinkAgile MX1021 i ThinkSystem DM7100 – nowe rozwiązania

Nowy Lenovo ThinkAgile MX1021 oraz ThinkSystem DM7100 - zweryfikowane rozwiązania infrastruktury IT. Udostępniają możliwości Azure na brzegu sieci oraz zintegrowane...

Close