Newsy

Lenovo i Asetek® zaoferują graczom tej jesieni nowy, chłodzony cieczą Lenovo Legion Y920 Tower

22 sierpnia 2017, Aktualizacja 23 sierpnia 2018Lenovo

Zestaw komputerowy Lenovo Legion Y920 Tower

Wczoraj na Gamescom 2017 mieliśmy przyjemność zaprezentować efekt naszej współpracy z firmą Asetek. Swoje zdolności w zakresie konstrukcji wysokowydajnych komputerów PC połączyliśmy z doświadczeniem firmy Asetek w dziedzinie systemów chłodzenia cieczą, aby zapewnić graczom bezgłośne, opcjonalne chłodzenie w nowym komputerze Lenovo Legion Y920 Tower.

Komputer PC Legion Y920 Tower chłodzony cieczą

Lenovo Legion Y920 Tower czyli na chłodno w ogniu walki

Wiemy, że graczom najbardziej zależy na szybkości i wysokiej wydajności. W ułamku sekundy dzielącym wygraną od porażki, taktyczną przewagę może zapewnić przetaktowanie gamingowego peceta. Dlatego połączyliśmy możliwości Lenovo Legion Y920 Tower w zakresie przetaktowywania z opcjonalnym systemem chłodzenia cieczą firmy Asetek. Teraz możesz przetaktować procesor, by podkręcić grafikę, zwiększyć stabilność liczby klatek na sekundę, grać płynniej, zredukować zakłócenia systemowe i obciążenie płyty głównej oraz zwiększyć niezawodność komputera.

Komputer PC Lenovo Legion Y920 Tower

Jak to działa pod względem mechanicznym? System chłodzenia cieczą firmy Asetek działa podobnie do chłodnicy samochodowej. Płyn odprowadza ciepło z określonego obszaru i przenosi go do wymiennika ciepła. Chłodzenie cieczą było poprzednio technologią trudną w zastosowaniu ze względu na obecność płynu, rurek i bloków, które powodowały problemy natury konserwacyjnej. Firma Asetek wynalazła system chłodzenia w obwodzie zamkniętym, który zwiększa niezawodność chłodzenia bez pogarszania wydajności. Umożliwia to lepsze chłodzenie procesora, cichsze działanie i dodatkową ochronę elementów komputera Lenovo Legion Y920 Tower z myślą o hardkorowym graniu.

 

Płynna współpraca Lenovo i Asetek

Chłodzony cieczą Lenovo Legion Y920 Tower to nasz pierwszy produkt na rynku z technologią firmy Asetek. To także kolejny krok w realizacji naszego zobowiązania do zapewniania użytkownikom wysokiej wydajności komputerów i wciągającej gry na PC, dzięki współpracy z graczami oraz partnerami branżowymi. W Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, Lenovo Legion Y920 Tower z opcjonalnym, zintegrowanym systemem chłodzenia cieczą, będzie dostępny w cenie od 2399 EUR od października 2017 r.

Wszystkie produkty są dostępne w witrynie www.lenovo.com, a więcej informacji można uzyskać na stronie www.lenovo.com/gaming.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Cashback z marką Lenovo
Cashback z marką Lenovo – zrób zakupy i odzyskaj część swoich pieniędzy!

W sierpniu 2017 roku rusza program Cashback obejmujący urządzenia marki Lenovo. To dzięki niemu konsumenci, którzy kupią idealny multimedialny zestaw,...

Close