Newsy

Czas na bohaterkę! [Lenovo Hero]

18 września 2014, Aktualizacja 3 kwietnia 2018Lenovo

Lenovo Yoga Tablet

Lenovo Yoga Tablet wędruje do bohaterki życia codziennego, która prawdopodobnie posiada super moce i włada czasem, dzięki czemu wystarcza go jej zarówno na prace, rodzinę, jak i na swoje pasje. Zakończyliśmy pierwszą edycję akcji „Lenovo Hero”!

Jury stanęło przed trudnym wyborem – wiemy, że brzmi to jak banał, ale naprawdę tak było! Wszystkie historie były sympatyczne i zasługiwały na wyróżnienie. Niemniej jednak musieliśmy podjąć decyzję i niniejszym ogłaszamy, że Pani Ania to Lenovo Hero tego kwartału. Nasza bohaterka to pozytywnie zakręcona osoba, która potrafi w 1 tygodniu znaleźć czas na pracę, zabawę z dziećmi, gotowanie, a nawet ulubiony sport, czyli bieganie. W utrzymaniu elastycznego i bogatego grafiku zajęć pomaga jej oczywiście sprzęt Lenovo, z czego jesteśmy bardzo dumni! Gratulujemy 🙂 Cała historia do przeczytania tutaj.

Zabawa trwa!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i niezwykłe historie, którymi chcieliście się z nami podzielić. Czekamy na więcej!
Kolejna edycja „Lenovo Hero” trwa – tym razem postanowiliśmy częściej wyróżniać Wasze opowieści i tym samym rozdać jeszcze więcej gadżetów 🙂 Od tej pory nie co miesiąc, a co 2 tygodnie będziemy wyłaniać jednego bohatera i nagradzać go zestawem upominków, wśród których znajdują się kubki, koszulki, pendrive’y, huby i długopisy. Co 3 miesiące jednego z laureatów nagrodzimy tabletem Lenovo!

Jeśli i Wy chcecie zgłosić się do akcji i opowiedzieć nam, jak nowe technologie pomagają Wam na co dzień, wypełnijcie prosty formularz.

Regulamin akcji dostępny jest tutajJak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

Jak skonfigurować zaporę (firewall) w systemie Windows? - HelpZone #54

Lenovo

Archiwizowanie danych - HelpZone #23

Lenovo

Jajko poche i YOGA w kuchni Sebastiana Olmy!

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Zobacz, kto wygrał „Na tropie Yogi”!

90 zagadek, ponad 2 tygodnie letniej zabawy i szansa na zwrot kosztów zakupu Lenovo Yoga Tablet - tak wyglądała akcja...

Close