Newsy

Lenovo i Schneider Electric ogłaszają partnerstwo strategiczne

15 listopada 2019, Aktualizacja 20 listopada 2019Patryk Piłka

Lenovo i Schneider Electric  2019

Lenovo i Schneider Electric planują wspólnie pracować nad inteligentnymi i ekologicznymi rozwiązaniami dla sektora produkcji przemysłowej.

Dziś na dorocznym szczycie innowacyjności Lenovo Tech World w Pekinie, prezes i CEO Lenovo Yuanqing Yang oraz prezes i CEO Schneider Electric Jean-Pascal Tricoire zapowiedzieli strategiczne partnerstwo. Obie firmy będą współpracować nad inteligentnymi i ekologicznymi rozwiązaniami dla rozwijającego się sektora produkcji przemysłowej w Chinach.

Ekologiczna produkcja z Lenovo i Schneider Electric

Partnerstwo strategiczne będzie wykorzystywać atuty obu firm, łącząc rozwiązanie IoT dla przemysłu (IIoT) – Lenovo LeapIOT z rozwiązaniem do ekologicznej produkcji Schneider Electric opartym na EcoStruxure. Dzięki temu połączeniu powstanie wzorzec najlepszego w tej klasie rozwiązania do inteligentnej produkcji jednostkowej i hybrydowej.

Sztuczna inteligencja i big data

Partnerzy będą koncentrować się na algorytmach sztucznej inteligencji i big data, ponieważ wiążą się one ze wszystkimi aspektami zarządzania efektywnością, konserwacji i jakości produkcji oraz innymi zastosowaniami przemysłowymi.

„To partnerstwo przyspieszy inteligentną transformację branży produkcyjnej i umożliwi opracowywanie kolejnych przełomowych rozwiązań w dziedzinie inteligentnej produkcji ekologicznej. W przyszłości będziemy nawiązywać współpracę z większym gronem partnerów, aby przyspieszyć przemiany w różnych branżach i wejście w epokę inteligencji” — powiedział prezes i CEO Lenovo Yang Yuanqing.

Lenovo i Schneider Electric partnerstwo

„Orientacja na ekologiczną, inteligentną produkcję ma decydujące znaczenie z punktu widzenia efektywności, niskoemisyjności i zrównoważonego rozwoju. Współpraca z Lenovo to doskonała okazja do wykorzystania w szerszym zakresie cyfrowych innowacji w fizycznym świecie produkcji przemysłowej. Upowszechnianie rozwiązań inteligentnych i IoT ma kluczowe znaczenie w kontekście efektywności i ochrony środowiska” — powiedział prezes i CEO Schneider Electric Jean-Pascal Tricoire.

Lenovo Tech World 2019

Lenovo Tech World 2019

Ogłoszenie partnerstwa Lenovo i Schneider Electric rozpoczęło doroczny szczyt innowacyjności Lenovo Tech World w Pekinie. Podczas tego wydarzenia prezentowane są najnowsze rozwiązania technologiczne, nad którymi pracowano w ciągu minionego roku. Misją Lenovo Tech World jest wyznaczanie trendów inteligentnej transformacji i inspirowanie do rozwoju w oparciu o nowoczesne technologie.

Więcej informacji o Lenovo Tech WorldJak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Patryk Piłka

Perfekcjonista w każdym calu. Od pisania na papierze skrzętnie przeszedł do sfery online. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał przez lata w największych polskich redakcjach. Zacięcie technologiczne towarzyszy mu od zawsze, dlatego tak chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami z naszymi czytelnikami.

Powiązane Artykuły

Obalamy popularne mity na temat sztucznej inteligencji

Lenovo

To już 35 lat - Lenovo świętuje urodziny

Lenovo

Ducati & Lenovo: czego oko nie zobaczy, to ThinkPad przeanalizuje!

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
czerwone lenovo
Rodzina ThinkBook – dla biznesu i dla Ciebie

Do laptopa ThinkBook 13 dołączają kolejne modele - ThinkBook 14 i 15. Zobacz materiały wideo i dowiedz się więcej o...

Close