Recenzje

Lenovo IdeaCentre AIO 520 – recenzja

6 lipca 2018, Aktualizacja 6 czerwca 2019Yogosław Kreatywiński

Yogosław Kreatywiński

Czasem robimy zakłady, o czym akurat myśli red. Yogosław, choć zwykle nikt nie wygrywa. Jego domeną są aplikacje wyzwalające każdą, nawet najbardziej skrywaną i nieśmiałą iskrę kreatywności człowieka. Wulkan kreatywności, rwący strumień twórczej świadomości. W jednej ręce zwykle trzyma cyfrowy rysik, drugą pisze, trzecią montuje wideo, w czwartej trzyma kubek LenovoZone z kawą. Absolutnie czarną kawą. To jego ulubiony analogowy gadżet.

IdeaCentre AIO 520

Komputer powinien gwarantować komfortową pracę i rozrywkę na odpowiednim poziomie – to oczywiste. Ale dlaczego nie może tego łączyć ze stylowym wzornictwem? Lenovo IdeaCentre AIO 520 robi to bardzo dobrze!

W modelu All In One od Lenovo wszystko wydaje się dopracowane w najdrobniejszych detalach – minimalistyczne, ponadczasowe wzornictwo, wąskie ramki otaczające ekran o przekątnej 21,5, 23,8 bądź 27 cali czy wreszcie kamerka internetowa, którą wysuwamy tylko wtedy, gdy jest potrzebna.

To na zewnątrz, a co w środku? Dowiecie się z wideorecenzji Lenovo IdeaCentre AIO 520!Udostępnij

Powiązane Artykuły

Lenovo ideacentre AIO 700 - recenzja

Lenovo

Kolejny komputer all-in-one w technologicznym portfolio Lenovo - czas na IdeaCentre AIO 520

Lenovo

Dlaczego warto zainwestować w komputer all-in-one?

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lenovo IdeaPad 720s – pierwszy ultrabook od Lenovo z procesorem Ryzen

Na polskim rynku zadebiutował właśnie najnowszy, ultralekki laptop Lenovo IdeaPad 720s. Informacja ta szczególnie ucieszy fanów marki AMD, którzy we...

Zamknij