Recenzje

Lenovo IdeaCentre AiO 730s – recenzja

6 listopada 2018, Aktualizacja 12 sierpnia 2020Jarosław Łyszkowski

Czy urządzenia typu All-in-One mają szansę wyprzeć tradycyjne desktopy? Komu można polecić tę kategorię sprzętu i jakie funkcjonalności sprawiają, że jest on wart uwagi? Tego między innymi dowiedział się Rafał Augusiewicz od Rafała Ryfczyńskiego, Product Managera Lenovo Polska.

Urządzenia typu All-in-One to przede wszystkim uniwersalność, funkcjonalność i oszczędność miejsca. W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób pracuje w domu. Zależy im na mocnym sprzęcie, który będzie narzędziem pracy, a po godzinach sprawdzi się również podczas oglądania filmów. 

Dla współczesnych użytkowników duże znaczenie ma również design. Komputer to nie tylko narzędzie pracy lecz także element wystroju wnętrza. Twórcy Lenovo IdeaCentre AiO 730s wzięli to pod uwagę, projektując nowoczesny, kompaktowy sprzęt z charakterystycznym, przypominającym tkaninę wykończeniem na dole.

Aby dowiedzieć się, czym jeszcze może zaskoczyć AiO 730s, obejrzyj materiał wideo.

 Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Jarosław Łyszkowski

Człowiek renesansu, który nie boi się żadnych wyzwań. Dużą część swojego życia spędził w telewizji, działając „od kuchni”. Dziś nie rozstaje się ze swoim ThinkPad'em, bo nigdy nie wiadomo gdzie najdzie go wena do napisania kolejnego perfekcyjnego artykułu. W wolnych chwilach oddaje się swojej największej pasji, którą są stare samochody.

Powiązane Artykuły

Lenovo IdeaCentre AIO 730S - nowy rozdział, zamknięty w jedną całość

Lenovo

All-In-One, czyli wszystko w jednym

Lenovo

Dlaczego warto zainwestować w komputer all-in-one?

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
wygraj YOGA 730
KONKURS na Instagramie! Do wygrania YOGA 730

Yoga 730 to laptop niezwykle stylowy, ultralekki, wydajny i idealny dla ludzi kreatywnych! Teraz można go wygrać w naszym konkursie!...

Close