Recenzje

Lenovo IdeaCentre AiO 730s – recenzja

6 listopada 2018, Aktualizacja 6 czerwca 2019Yogosław Kreatywiński

Yogosław Kreatywiński

Czasem robimy zakłady, o czym akurat myśli red. Yogosław, choć zwykle nikt nie wygrywa. Jego domeną są aplikacje wyzwalające każdą, nawet najbardziej skrywaną i nieśmiałą iskrę kreatywności człowieka. Wulkan kreatywności, rwący strumień twórczej świadomości. W jednej ręce zwykle trzyma cyfrowy rysik, drugą pisze, trzecią montuje wideo, w czwartej trzyma kubek LenovoZone z kawą. Absolutnie czarną kawą. To jego ulubiony analogowy gadżet.

Czy urządzenia typu All-in-One mają szansę wyprzeć tradycyjne desktopy? Komu można polecić tę kategorię sprzętu i jakie funkcjonalności sprawiają, że jest on wart uwagi? Tego między innymi dowiedział się Rafał Augusiewicz od Rafała Ryfczyńskiego, Product Managera Lenovo Polska.

Urządzenia typu All-in-One to przede wszystkim uniwersalność, funkcjonalność i oszczędność miejsca. W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób pracuje w domu. Zależy im na mocnym sprzęcie, który będzie narzędziem pracy, a po godzinach sprawdzi się również podczas oglądania filmów. 

Dla współczesnych użytkowników duże znaczenie ma również design. Komputer to nie tylko narzędzie pracy lecz także element wystroju wnętrza. Twórcy Lenovo IdeaCentre AiO 730s wzięli to pod uwagę, projektując nowoczesny, kompaktowy sprzęt z charakterystycznym, przypominającym tkaninę wykończeniem na dole.

Aby dowiedzieć się, czym jeszcze może zaskoczyć AiO 730s, obejrzyj materiał wideo.

 Udostępnij

Powiązane Artykuły

Lenovo IdeaCentre AIO 730S - nowy rozdział, zamknięty w jedną całość

Lenovo

All-In-One, czyli wszystko w jednym ↓↓↓PYTANIE KONKURSOWE↓↓↓

Lenovo

Dlaczego warto zainwestować w komputer all-in-one?

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Przeczytaj poprzedni wpis:
KONKURS na Instagramie! Do wygrania YOGA 730

Yoga 730 to laptop niezwykle stylowy, ultralekki, wydajny i idealny dla ludzi kreatywnych! Teraz można go wygrać w naszym konkursie!...

Zamknij