Newsy

Stwórz z nami legion – Lenovo Legion i Komputronik wyłonili finałową piątkę graczy w konkursie 30 days to pro!

19 lipca 2017Lenovo

Lenovo Legion 30 days to pro

 

21 czerwca rozpoczęła się akcja dla prawdziwych graczy ,,30 days to pro” zorganizowana przez firmę Komputronik przy współpracy z marką Lenovo Legion, Microsoft oraz Intel. Miesiąc rozgrywek i zaciętych eliminacji w CS:GO doprowadziły nas do ostatniego etapu, w którym piątka mistrzowskich graczy została wyłoniona i wprowadziła się do poznańskiego Gaming House’u. Swoim zaangażowaniem, zręcznością i znajomością mapy zyskali uznanie trenerów, a ich wyniki były po prostu imponujące. Teraz najlepsi z najlepszych tworzą Legion, który zrobi wszystko, aby w ostatecznym starciu sięgnąć po zwycięstwo. Poznaj zawodników i dowiedz się, jak wygląda ich gamingowe centrum dowodzenia.


Zaangażowani, ultraszybcy, skuteczni, królowie zręczności. Tak można określić graczy, którzy zostali wyłonieni spośród tysięcy zgłoszeń. W skład Legionu wchodzą: Damian „Xo” Gołembiewski, Kamil „SHAIBUZ” Kuryś, Rafał „Creativ.” Krupka, Adrian „Henry” Ryba oraz Jakub „JacKobi” Dymowicz. Spośród nich pierwsze miejsce w rankingu zdobył Rafał „Creativ.” Krupka, z czasem 3.19 sek.! Niebywałe, prawda?

Lenovo Legion 30 days to pro
Od teraz, w gaming hous’ie, nad ich formą i rozwojem będzie czuwać trener – Kamil „HopE” Tarka. Jeden z najlepszych specjalistów w branży, który uświadomił tysiącom ludzi, że gaming to nie tylko rozrywka, ale bezpieczny i niesamowicie satysfakcjonujący sposób na życie. Pod jego opiekuńczymi skrzydłami, drużyna podszkoli taktykę i pracę zespołową, aby w przyszłości dojść na sam szczyt.

Lenovo Legion 30 days to pro
Poznański gaming house to miejsce, w którym spełniają się marzenia. Cały obiekt składa się z sypialni, nowoczesnej łazienki, solidnej kuchni oraz dużego pomieszczenia przeznaczonego do gry. Co w nim znajdziemy? Kompletne stanowiska gamingowe wyposażone m.in.: w profesjonalne fotele oraz najwyższej klasy komputery Lenovo Legion IdeaCentre Y710 Cube z procesorem Intel Core i7 i kartą graficzną GeForce GTX 1070.

Lenovo Legion 30 days to pro

Co więcej, na miejscach dla graczy znajdziemy zakrzywione monitory Lenovo Y27 z szerokimi kątami widzenia oraz akcesoria niezbędne do wirtualnych rozgrywek.

Legioniści zdążyli już wypróbować sprzęt na wybranych przez siebie miejscach. Od teraz wszyscy będą grać w takich samych warunkach. To pozwoli na zbudowanie teamu z prawdziwego zdarzenia. A wy, dzięki relacji online, będziecie mogli, być tego świadkami!

Lenovo Legion 30 days to pro
W trosce o komfort graczy gamingowa strefa posiada tzw. chill room. W tym przypadku nie jest to pokój, a wyznaczona przestrzeń, przeznaczona wyłącznie do relaksu. To tutaj gamerzy będą mogli zagrać na konsoli, poleżeć na wygodnych pufach, czy wybrać inną niż CS:GO grę i odpalić ją na laptopach Lenovo Legion Y520.
Wybrana piątka w przerwach pomiędzy e-treningami, będzie poznawać tajniki zdrowego żywienia oraz popracuje nad swoją realną formą podczas sportowych wyzwań, w niestandardowym stylu. Czeka ich również szereg prelekcji o budowaniu gamingowego wizerunku, a także wizyta Boxdela. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie. Kilka niespodzianek zostawiamy na później. Oczekujcie ich z niecierpliwością.

Dokładny regulamin akcji i więcej informacji znajduje się na stronie: http://30daystopro.pl/
Źródło: Lenovo PR

 Udostępnij

Komentarze do artykułu

Komentarze do artykułu mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Przeczytaj poprzedni wpis:
Poznaj monitory stworzone dla graczy – Lenovo Y27

Do gamingowej rodziny Lenovo dołączyły dwa zakrzywione monitory Y27G oraz Y27F. To urządzenia, które zostały stworzone dla wszystkich graczy, oczekujących...

Zamknij