Newsy

Lenovo Legion prezentuje nowe akcesoria dla graczy na CES 2019 w Las Vegas

15 stycznia 2019, Aktualizacja 6 czerwca 2019Patryk Piłka

nowe akcesoria dla graczy

W trakcie trwających targów CES® 2019 w Las Vegas firma Lenovo zaprezentowała nowe akcesoria dla graczy marki Lenovo Legion. Gracze wkrótce poznają możliwości nowej myszki, klawiatury mechanicznej i dwóch zestawów słuchawkowych.

Aby zaspokoić, a nawet przewyższyć oczekiwania graczy, firma Lenovo™ opracowuje produkty na podstawie ich opinii. Ponieważ potrzeby te nieustannie ewoluują, doskonalimy swoje innowacje. Dlatego właśnie najnowsze akcesoria marki Lenovo Legion – klawiatura mechaniczna Lenovo Legion K500 RGB, myszka Lenovo Legion M500 RGB i zestawy słuchawkowe Lenovo Legion H500 i H300, przynoszą zupełnie nową jakość wykonania i działania.

Z myszą gamingową Lenovo Legion M500 RGB trafisz każdego przeciwnika

Zapaleni gracze wiedzą, że najważniejszym urządzeniem peryferyjnym jest precyzyjna i szybko reagująca na ruchy nadgarstka mysz. Lenovo Legion M500 RGB wyposażono w ergonomiczne chwyty o specjalnej fakturze, pozwalające na lepszą kontrolę nad lekkim gryzoniem.

nowe akcesoria dla graczy

Ceniony przez graczy sensor Pixart PMW 3389 o rozdzielczości 16 000 DPI, przyspieszenie 50 g, szybkość śledzenia ruchu 400 IPS oraz mikroprzełączniki OMRON® pomogą kierować strzały dokładnie tam, gdzie powinny trafić. Działanie myszy można całkowicie spersonalizować z poziomu oprogramowania, przypisując do przycisków bocznych dowolne funkcje.

nowe akcesoria dla graczy

Szybka reakcja na komendy dzięki klawiaturze mechanicznej Lenovo Legion K500 RGB

nowe akcesoria dla graczy

Wytrzymała klawiatura mechaniczna to nieodłączny element arsenału każdego zapalonego gracza. Dlatego też wprowadzamy do oferty nową Klawiaturę mechaniczną Lenovo Legion K500 RGB. Ta utrzymana w nowoczesnym, minimalistycznym stylu klawiatura wyróżnia się ultrakrótkim czasem reakcji, oferowanym tutaj przez czerwone przełączniki klawiszy Kailh Red, odpowiadające specyfiką pracy przełącznikom Cherry MX Red. Nowa klawiatura z podświetleniem LED RG umożliwia naciskanie nawet 104 klawiszy jednocześnie, dzięki czemu gracze mogą stosować złożone kombinacje i skróty klawiszowe podczas nawet najbardziej intensywnej rozgrywki.

nowe akcesoria dla graczy

Usłysz przeciwnika dzięki zestawom słuchawkowym Lenovo Legion H300 Stereo i H500 Pro 7.1

Orientacja na polu walki jest kluczem do sukcesu w każdej grze. Nowe gamingowe zestawy słuchawkowe Lenovo Legion pomogą graczom usłyszeć i precyzyjnie zlokalizować kroki wroga, a także kierunek, z którego nadlatują pociski, w nawet najbardziej dynamicznej strzelance.

Gamingowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy H300 jest przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą komfortowo grać nawet przez kilka godzin dziennie. Dzięki dynamicznym przetwornikom o średnicy 50 mm oraz solidnej, metalowej konstrukcji zestaw emituje dobrej jakości dźwięk i jest na tyle lekki, że można go nosić godzinami.

Gamingowy zestaw słuchawkowy z dźwiękiem przestrzennym 7.1 Lenovo Legion H500 emituje dźwięk przestrzenny 7.1 bez dodatkowych sterowników i konfiguracji. Za sprawą jeszcze lepszego odwzorowania przestrzeni sceny audio w wirtualnych światach zapewnia zapalonym graczom przewagę potrzebną do pokonania przeciwników.

Oba zestawy słuchawkowe mają chowane mikrofony na wysięgniku, które ułatwiają przenoszenie i umożliwiają wyraźną komunikację z członkami drużyny.

Gracze muszą zachować gotowość w każdych warunkach — na kanapie, przy biurku czy w pokoju hotelowym z dala od domu. Pod marką Lenovo Legion opracowujemy akcesoria dla naszej społeczności graczy, dzięki którym mogą oni grać tak, jak chcą i gdziekolwiek się znajdują, czerpiąc przyjemność z wirtualnej rozrywki.

Ceny i dostępność

• Mysz gamingowa Lenovo Legion M500 RGB będzie dostępna w cenie od 59,99 USD od kwietnia 2019 roku.
• Klawiatura mechaniczna Lenovo Legion K500 RGB będzie dostępna w cenie od 99,99 od kwietnia 2019 roku.
• Gamingowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy Lenovo Legion H300 będzie dostępny w cenie od 59,99 USD od kwietnia 2019 roku.
• Gamingowy zestaw słuchawkowy z dźwiękiem przestrzennym 7.1 Lenovo Legion H500 będzie dostępny w cenie od 99,99 USD od kwietnia 2019 roku.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Patryk Piłka

Perfekcjonista w każdym calu. Od pisania na papierze skrzętnie przeszedł do sfery online. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał przez lata w największych polskich redakcjach. Zacięcie technologiczne towarzyszy mu od zawsze, dlatego tak chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami z naszymi czytelnikami.

Powiązane Artykuły

Produkty Lenovo na CES 2019 otwierają nowe możliwości przed użytkownikami

Lenovo

6 prostych powodów aby kupić komputer Lenovo

Lenovo

Bez zbędnych kompromisów – poradnik zakupowy Lenovo cz. 1

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Lenovo CES '20
Produkty Lenovo na CES 2019 otwierają nowe możliwości przed użytkownikami

Na targach CES 2019 firma Lenovo zapowiedziała dodanie do oferty nowych, inteligentnych urządzeń z różnych kategorii, które zmienią i udoskonalą...

Close