Newsy

Lenovo Legion™ nawiązuje współpracę z Ubisoft® jako oficjalny partner

24 maja 2018Lenovo

lenovo legion i ubisoft

Lenovo Legion™ nawiązuje współpracę z Ubisoft® jako oficjalny partner i dostarczy komputery oraz monitory dla Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege Pro League i rozgrywki Major

  • W ramach wyłącznego globalnego partnerstwa z Ubisoft firma Lenovo™ dostarczy na esportowe imprezy LAN ligi Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Pro League komputery stacjonarne, laptopy i monitory marki Lenovo Legion.
  • Wielokrotnie nagradzane za wydajność urządzenia Lenovo Legion będą wspierać profesjonalnych graczy w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oraz e-sportową społeczność entuzjastów tej gry.
  • Fani będą mogli oglądać transmisje strumieniowe i obserwować Ubisoft oraz Lenovo Legion w mediach społecznościowych, gdzie znajdą aktualne wiadomości, konkursy i relacje z turniejów.

Firmy Lenovo i Ubisoft poinformowały dziś o nawiązaniu wyłącznego globalnego partnerstwa, w ramach którego marka Lenovo Legion jest oficjalnym sponsorem-dostawcą komputerów i monitorów dla ligi Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Pro League oraz na zawody Major. Partnerstwo będzie trwać przez cały sezon Rainbow Six Siege Pro League od wiosny 2018 do wiosny 2019 w Ameryce Północnej, Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce, w Azji i Pacyfiku oraz w Ameryce Łacińskiej.

W ręce najbardziej oddanych i najzdolniejszych graczy w Rainbow Six Siege Pro League trafi wydajny sprzęt gamingowy Lenovo, który umożliwi im grę na najwyższym poziomie. Partnerstwo obejmuje także wspólny branding i promocję oraz ogólnoświatowe konkursy z nagrodami dla fanów. Co ciekawe, również w samej grze będzie można napotkać dedykowane wyzwania i po ich realizacji otrzymać specjalną nagrodę w postaci ozdoby Lenovo Legion.

lenovo legion i ubisoft

Tom Clancy’s Rainbow Six przyciąga ponad 30 milionów graczy, a grono to szybko się rozrasta: na rozgrywkach Six Invitational (SI) 2018 odnotowano 300-procentowy wzrost widowni w porównaniu z ubiegłorocznymi SI — w szczycie, podczas Wielkiego Finału oglądało zmagania 321 000 widzów jednocześnie.

Lenovo wyposaża zespoły ligi Tom Clancy’s Rainbow Six Pro w wysokowydajny sprzęt, który zapewni profesjonalnym graczom niezbędną szybkość i moc. Sponsorowanymi modelami są między innymi Lenovo Legion Y720 Tower, laptopy Lenovo Legion Y720 i Y520 oraz monitor gamingowy Lenovo Legion Y25f. Lenovo Legion Y720 Tower oferuje wysokie częstotliwości odświeżania do płynnej gry z wysoką liczbą klatek na sekundę, a także umożliwia bardzo płynną transmisję wideo dla fanów. Monitor dla graczy Lenovo Legion Y25f oferuje częstotliwość odświeżania 144 Hz. Wyświetla ostry obraz, który pozwala obcować z niezwykłymi detalami podczas gry.

Komputery i monitory Lenovo Legion można będzie ponownie zobaczyć w akcji podczas finałów sezonu siódmego Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League w Harrah’s® Resort Atlantic City Hotel & Casino w dniach 19–20 maja. Podczas finałów zmierzą się po dwie drużyny z reprezentowanych regionów: Azja i Pacyfik, Europa, Ameryka Łacińska i Ameryka Północna.

Więcej informacji o Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League można uzyskać pod adresem http://www.rainbow6.com/esports oraz obserwując @R6ProLeague na Twitterze®. Fani mogą także śledzić akcję za pośrednictwem @LenovoLegion w serwisach Twitter, Facebook™, YouTube™, Instagram® i Twitch™.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

Gaming szyty na miarę - czyli jaki komputer do gry wybrać? 

Lenovo

Jaki komputer do gier w 1080p/2K/4K w 2018 roku?

Lenovo

Seria urządzeń Lenovo Y - służą do grania!

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Graficzna mapa
Jak nie zostawiać śladów w internecie cz. I: Wtyczki bezpieczeństwa

Z poruszaniem się po sieci jest jak z chodzeniem po piasku lub śniegu – choćbyśmy bardzo się starali, zawsze zostaną...

Close