Newsy

Lenovo z tytułem Marki Godnej Zaufania 2017

30 czerwca 2017, Aktualizacja 20 września 2018Lenovo

Lenovo Marka Godna Zaufania 2017

Z nieukrywaną radością przyjąłem informację, że w badaniu przeprowadzonym na zlecenie wydawcy miesięcznika „My Company Polska” otrzymaliśmy tytuł Marki Godnej Zaufania 2017 w kategorii komputer osobisty. Tym większą satysfakcję sprawia fakt, że wybór marek w poszczególnych kategoriach był spontaniczny, a respondenci mogli wskazać tylko jedną markę – tę, którą darzą największym zaufaniem. To wielkie wyróżnienie znaleźć się w gronie 23 firm, spośród wszystkich 350, które wymienili ankietowanie.

Dla firmy Lenovo to wyróżnienie jest szczególne, ponieważ przebadano firmy z sektora MŚP, który jest dla nas szczególnie ważny. Po sukcesie na rynku konsumenckim, umacniamy naszą pozycję na rynku komputerów biznesowych – w pełnym zakresie produktowym.

Małe i średnie przedsiębiorstwa to bardzo atrakcyjny segment rynku, głównie ze względu na tempo ich rozwoju. Ten rozwój przekłada się na coraz większą świadomość potrzeb z sektora IT. Badania rynku SMB w Polsce, które przeprowadziliśmy, wskazują, że przy wyborze sprzętu coraz mniejsze znaczenie ma cena, za to rośnie rola wydajności i funkcjonalności, a także poziomu serwisowania. Rynek MŚP wyraźnie poszedł w stronę ultra mobilności, dlatego rośnie popularność urządzeń konwertowalnych, które są urządzeniami o jeszcze większej funkcjonalności, niż zwykłe laptopy.

Tytuł Marki Godnej Zaufania 2017 to potwierdzenie tego, że ankietowani docenili nasze starania, aby produkty Lenovo stale dopasowywały się do zmieniających się potrzeb klientów biznesowych. Jednocześnie ta nagroda mobilizuje nas do jeszcze większego wysiłku i pracy, aby potwierdzić zaufanie naszych klientów w kolejnych latach.

Andrzej Sowiński

Country General Manager for PolandJak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Rysik Real Pen od Lenovo
Yoga Book z innowacyjnym rysikiem Real Pen od Lenovo możesz pisać tak, jak lubisz

W marcu 2016 roku, Jeff Meredith, wiceprezes i dyrektor generalny grupy biznesowej Lenovo ds. komputerów z systemem Android i Chrome,...

Close