Newsy

Lenovo przedłuża bezpłatnie gwarancję na wszystkie urządzenia

27 kwietnia 2020Lenovo

konsultant przy laptopie

Świat stoi obecnie w obliczu wielu ciężkich wyzwań. Firma Lenovo w poczuciu odpowiedzialności za swoich klientów oferuje możliwość bezpłatnego wydłużenia gwarancji posiadanego sprzętu do 31 maja 2020.

Obecna sytuacja zwróciła uwagę na kluczowe w tym momencie znaczenie misji firmy w zwiększaniu dostępu do technologii i walce z obecnym na całym świecie wykluczeniem cyfrowym. Firma aktywnie angażuje się w pomoc w walce z zaistniałym stanem, zarówno od strony finansowej jak i wsparcia, które płynie bezpośrednio od pracowników ze wszystkich oddziałów na świecie, którzy włączają się w lokalne działania charytatywne i pomoc najbardziej potrzebującym.

Dlatego też, aby lepiej wspierać klientów, Lenovo oferuje bezpłatne przedłużenie gwarancji do 31 maja 2020 r. na wszystkie smartfony i komputery osobiste Lenovo oraz Motorola a także tablety, urządzenia typu smart home, augmented/virtual realit czy też monitory i akcesoria, które objęte są gwarancją kończącą się między 15 marca a 30 kwietnia 2020 r.

Jak skorzystać z przedłużenia gwarancji?

Aby skorzystać z darmowego przedłużenia gwarancji (dla gwarancji jeszcze trwających) wystarczy zalogować się na support.lenovo.com, wybrać zakładkę „skontaktuj się z nami” znajdującą się na dole strony, wybrać odpowiedni model sprzętu i zadzwonić pod numer, który wyświetli się tylko i wyłącznie po wprowadzeniu numeru seryjnego. Jesli numer telefonu nie wyswietli się (dla gwarancji zakończonych po 15 marca) należy zgłosić zapytanie przez formularz kontaktowy na stronie.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 1.5 / 5. Liczba głosów: 2

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

Nauka w domu, nauka zdalna – jak ma sobie poradzić rodzic i dzieci?

Lenovo

Lenovo gwarancja - jak ją sprawdzić?

Lenovo

Czyszczenie komputera - czego używać?

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Edukacja domowa
Nauka w domu, nauka zdalna – jak ma sobie poradzić rodzic i dzieci?

Nauka w domu w ciągu ostatnich tygodni stała się jednym z najpilniejszych wyzwań, przed którymi nieoczekiwanie stanęli rodzice, nauczyciele, a...

Close