Newsy

Lenovo REACHit: uprość zarządzanie swoimi plikami!

4 grudnia 2014, Aktualizacja 30 marca 2018Lenovo

REACHit

Masz konto na Dropbox? Trzymasz część zdjęć na Google Drive? Zdarzyło Ci się umieścić prezentacje na OneDrive? Dzięki nowej aplikacji Lenovo możesz zarządzać wszystkimi plikami z jednego miejsca!

Wiemy, że nasi konsumenci coraz częściej korzystają z urządzeń łączących się z siecią, czemu towarzyszy wzrost zarówno liczby takich urządzeń, jak i ilości generowanych danych. Stworzyliśmy więc nową aplikację REACHit, która połączy Twój komputer osobisty oraz urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS z kontami w różnych usługach pamięci masowej w chmurze, takimi jak Google Drive, OneDrive, Dropbox i Box.

Dotykowy, graficzny interfejs aplikacji REACHit ułatwi Ci znajdowanie danych, oferując dostosowywane widoki do ich filtrowania, sortowania i wyświetlania. Szybko i łatwo znajdziesz dane na różnych urządzeniach i kontach przy użyciu paska wyszukiwania, który można przypiąć do ekranu głównego lub za pośrednictwem aplikacji. W środowisku Windows aplikacja REACHit zintegruje się z Eksploratorem plików, umożliwiając Ci przeszukiwanie lokalizacji w tym systemie operacyjnym.

Aby edytować dokumenty przed ważną prezentacją lub w drodze, można je przenieść za pomocą aplikacji REACHit z telefonu do komputera albo między innymi lokalizacjami, przeciągając i upuszczając pliki w interfejsie aplikacji. Pliki programu Word, arkusze kalkulacyjne i prezentacje można też edytować w chmurze przy użyciu edytora ZOHO. Dokumenty, zdjęcia, wideo i inne pliki można udostępniać znajomym i rodzinie za pośrednictwem aplikacji SHAREit i poczty e-mail, w serwisach Facebook i Twitter, a także wysyłając łącze do pobrania plików.

Czy muszę za to dodatkowo płacić? Nie! Aplikacja REACHit będzie instalowana standardowo na wszystkich komputerach Lenovo od początku roku 2015. Jest ona również dostępna do pobrania bezpłatnie w witrynie Lenovo.com oraz w sklepach Google Play i Apple App Store.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 1 / 5. Liczba głosów: 2

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

Cashback z marką Lenovo - zrób zakupy i odzyskaj część swoich pieniędzy!

Lenovo

Aplikacje na start - poznajcie je bliżej!

Lenovo

Jak zlokalizować telefon lub tablet - HelpZone!

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Zrób to z Lenovo – znamy zwycięzcę drugiej edycji konkursu!

Podczas finałowej gali drugiej edycji konkursu "Zrób to z Lenovo" wręczona została nagroda główna w wysokości 30 000 złotych. Osobowości Lenovo...

Close