Newsy

ThinkPad serii E z plecakiem Lenovo ThinkPad Professional gratis!

18 października 2019Lenovo

plecak Lenovo ThinkPad Professional

Jeśli nie zdążyłeś wziąć udziału w promocji, mamy dobrą wiadomość! Lenovo przedłuża do końca listopada akcję, w której przy zakupie laptopa ThinkPad serii E otrzymasz niezawodny plecak Lenovo ThinkPad Professional gratis.

Potrzebujesz trwałego i mocnego sprzętu do pracy? Często podróżujesz ze swoim laptopem? ThinkPad serii E oraz plecak Lenovo ThinkPad Professional to duet, który cię nie zawiedzie. Do końca listopada masz jeszcze szansę skorzystać z promocji i otrzymać niezawodny plecak w prezencie przy zakupie laptopa.

ThinkPad serii E i ThinkPad Professional

Legendarna seria ThinkPad dostępna jest na rynku już od 27 lat i użytkownicy utożsamiają ją przede wszystkim z jakością i trwałością. Modele serii E zapewniają bezpieczeństwo i długi czas działania niezbędne w nieprzewidzianych sytuacjach. Ich odporność na temperaturę, wibracje i wstrząsy potwierdzono licznymi testami. Dlatego obudowa spełnia standardu militarnego MIL-STD-810G. Więcej o laptopach serii E pisaliśmy tutaj.

Laptop, na którym przechowywane są ważne służbowe i prywatne dane, powinien być przede wszystkim bezpieczny. Przecież nawet wytrzymała konstrukcja ThinkPada podczas transportu może być narażona na różne nieprzewidziane sytuacje. Teraz ochronienie przed nimi laptopa jest wyjątkowo proste i nie generuje dodatkowych kosztów. Przy zakupie wybranego ThinkPada z serii E, plecak Lenovo ThinkPad Professional otrzymasz gratis. Jego nowoczesna konstrukcja umożliwia przenoszenie, ochronę i zorganizowanie mobilnego miejsca pracy w dowolnym miejscu. Plecak przeznaczony jest do laptopów o przekątnych ekranu do 15,6 cala. Duża główna komora zawiera dodatkowe kieszenie do przechowywania akcesoriów oraz rzeczy osobistych.

Jak działa promocja? 

By skorzystać z promocji, zrób zdjęcie kodu kreskowego i numeru seryjnego zakupionego produktu znajdującego się na opakowaniu. Następnie należy przesłać je podczas wypełniania formularza. Przede wszystkim trzeba jednak pamiętać, że aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować sprzęt w ciągu 14 dni od zakupu. W związku z tym lepiej nie zwlekać.  Plecak zostanie wysłany na podany przy rejestracji adres. Formularz oraz więcej informacji na temat promocji znajdziesz na: https://lenovopolska.pl/thinkpad/

Akcja trwa od 15 października do 30 listopada 2019.

Modele objęte promocją: ThinkPad E490, ThinkPad E495, ThinkPad E590 oraz ThinkPad E595.

Gdzie kupić?

Partnerami promocji są sklepy:

  • Delkom
  • Digitmedia
  • Komputronik
  • MalibuPC
  • Notebooki.pl
  • EURO RTV AGD
  • x-kom
Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

Laptop biznesowy, czyli jaki?

Lenovo

Lenovo ThinkPad E490 – wszechstronny laptop dla firm

Lenovo

Wzorovo z Lenovo [KONKURS]

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
motoGP lenovo
Ducati & Lenovo: czego oko nie zobaczy, to ThinkPad przeanalizuje!

Dwóch zawodników w lekkiej powłoce z włókna węglowego skrywają ogromną moc. Pierwszy przy wadze poniżej 160 kg okiełznał aż 250...

Close