LenovoZoners

Oni nie żyją technologią. To technologia żyje nimi. I mocno im kibicuje. Zgrany zespół ekspertów, w którym każdy ma własną rolę na cyfrowym boisku.

Są rozgrywający gamerzy, przed cyberzagrożenami strzegą wybitni obrońcy, a linii ofensywnej można tylko pozazdrościć ciągu na bramkę (logiczną).

To LenovoZoners: Technologiczny Dream Team!

A co my tu mamy

Wpisy gościnne

A CO MY TU MAMY to kanał na YouTubie, gdzie w każdą środę jego twórca - Adam Wiejak rozpakowuje gadżet lub sprzęt... testuje go i na końcu oddaje jednemu z widzów.

Aleksandra Stanisławska

Wpisy gościnne

Współzałożycielka bloga Crazy Nauka. Uwielbia antropologię ewolucyjną, Puszczę Białowieską i kosmos. Tropi polskie wynalazki. Łączy pisanie o nauce z podróżami, choć część z nich, rzecz jasna, jest zmuszona odbywać w wyobraźni. Jak na przykład te w odległe rejony Układu Słonecznego. Ale to doprawdy żadna przeszkoda :-D

Senior Marketing Specialist, Brand Expert, Lenovo Polska Od 13 lat związana z branżą IT. Swoją przygodę zaczęła w firmie Hewlett Packart, gdzie pracowała w latach 2006-2009 i odpowiadała za wsparcie sprzedaży, jak również analizę sprzedaży produktów PSG (działu komputerowych systemów osobistych) na rynku polskim. W latach 2010-2017 związana była z firmą Fujitsu, gdzie początkowo zajmowała stanowisko spzedażowe, a następnie, przenosząc się z obszaru sprzedaży do marketingu odpowiadała za szeroko rozumianą komunikacje biznesową (PR, reklama). Po doświadczeniach zdobytych po stronie Vendorów IT, przyszła kolej na ponad dwuletni rozwój po agencyjnej stronie w Monday – agencji komunikacji zintegrowanej, gdzie zajęła stanowisko Head of Digital B2B i odpowiadała za strategię komunikacji online oraz media społecznościowe dużych marek, głównie technologicznych, z obszaru B2B. Obecnie zajmuje się komunikacją marki Lenovo, zarówno w kwestiach PR jak i po stronie kampanii digital, content marketing czy influecer marketing.

Kiedy dowiedziała się, że do produkcji jednej pary jeansów potrzeba 11 tysięcy litrów wody, zaczęła zastanawiać się, czy na prawdę potrzebuje mieć więcej niż 2 pary spodni. Od 2018 roku na kanale Ania Gemma podpowiada, jak zredukować wytwarzane przez siebie odpady, zachęca do odrzucenia konsumpcyjnego stylu życia i wspierania lokalnych przedsiębiorców.

Bartłomiej Kluska

Wpisy gościnne

Bartłomiej Kluska – historyk, dziennikarz. Autor m.in. książek „Bajty polskie” i „Automaty liczą. Komputery PRL”. Współpracownik „CD-Action", „Pixela” i „PSX Extreme”. Ulubiona gra: Robbo.

Bartosz Masternak

Wpisy gościnne

Bartosz Masternak - student ostatniego roku medycyny w Warszawie, pasjonat nowoczesnych technologii i technologicznych rozwiązań w medycynie. Prywatnie miłośnik podróży i wysiłku fizycznego.

Dawid Augustyn

Wpisy gościnne

Redaktor naczelny portalu FXMAG i magazynu INWESTOR. Od 2004 roku aktywny inwestor na rynkach finansowych.

Dawid Kasprzyca

Wpisy gościnne

Ekspert Lenovo, Trener technologii informatycznych.

dr Jacek Buczny

Wpisy gościnne

Wiedzę na temat eksperymentalnej psychologii społecznej i osobowości zdobywał w ciągu ostatnich 16 lat w wielu laboratoriach w Polsce, w Stanach Zjednoczonych, Holandii i we Francji. W 2010 r. uzyskał stopień doktora na Uniwersytecie Nauk Społecznych i Humanistycznych SWPS. Jako badacz i wykładowca pracuje dla Vrije Universiteit Amsterdam oraz Uniwersytetu Nauk Społecznych i Humanistycznych SWPS. Skupia się na mechanizmach samoregulacji i samokontroli związanych ze zdrowiem i uzależnieniami. Pełny biogram: Vrije Universiteit Amsterdam

dr Elżbieta Jaskulska

Wpisy gościnne

Bioarcheolog pracujący w Zakładzie Bioarcheologii Wydziału Archeologii UW. Specjalizuje się w analizie szczątków ludzkich odkrytych podczas wykopalisk archeologicznych, w tym głównie w analizie szczątków poddanych kremacji.

Prof. dr hab. n. med. Ewa Ziętkiewicz pracuje w Zakładzie Genetyki Molekularnej i Klinicznej IGC PAN. Zajmuje się genetyką medyczną i epidemiologiczną, genetycznym podłożem ciliopatii oraz różnorodnością ludzkich populacji w kontekście ewolucji gatunku.

ZMASLO

Wpisy gościnne

Youtuber, który uwielbia dzielić się informacjami o technologii. Wyciska 100% z każdego sprzętu i oprogramowania, dlatego często na jego kanale pojawiają się filmy na temat sprzętów używanych, które testuje do granic możliwości. Uwielbia GNU/Linux i ThinkPady.

Joanna Parafianowicz

Wpisy gościnne

Adwokat procesualista i mediator, felietonistka „Rzeczpospolitej”, autorka książki „Jeżeli chodzi o prawo, to mogę doczytać”.

Karol Godlewski

Wpisy gościnne

Techmaniak wspierający wszystkich miłośników nowych technologii. Redaktor wielu rozwojowych startupów technologicznych. Obserwator rynku gamingowego i zapalony gracz serii Call of Duty.

Karol Kopańko

Wpisy gościnne

Dziennikarz Spider’s Web, redaktor Sonda 2 i współpracownik wszelkiej maści mediów: od papierowych, przez online’owe, po telewizyjne. Współautor książki o bitcoinie: „Bitcoin. Złoto XXI wieku”. W swoich artykułach stara się przedstawić zmieniającą się rzeczywistość „zwykłego Kowalskiego” pod wpływem technologii.

Konstanty Młynarczyk

Wpisy gościnne

Długoletni dziennikarz uważnie śledzący i komentujący rozwój technologii i ich wpływ na życie nas wszystkich, redaktor miesięczników Enter i CHIP, publikujący także w wielu mediach branżowych i popularnych. Od wielu lat redaktor naczelny magazynu i serwisu internetowego CHIP, najdłużej obecnego na polskim rynku medium technologicznego. Miłośnik gadżetów, wyznawca zdrowego rozsądku, esteta i wielbiciel dobrego designu, fanatyk ergonomii. Prywatnie wielki fan fantastyki naukowej, z radością acz nie bez obaw obserwujący urzeczywistnianie się wizji wprost z kart książek tego gatunku.

Łukasz Biegański

Wpisy gościnne

Od ponad 6 lat współpracuje z Microsoft, a jego korzenie zawodowe sięgają rozwiązań branży mobile. Obecnie pełni rolę trenera w dziale Device Partner Solutions Sales. Razem z dystrybucją wspiera partnerów w dostarczaniu do klientów wydajnych i bezpiecznych rozwiązań komercyjnych z kategorii Windows , Office i usług Microsoft 365.

Maciej Kawecki

Wpisy gościnne

Doktor nauk prawnych, nauczyciel akademicki, urzędnik państwowy, dziekan Wydziału Innowacji i Przedsiębiorczości Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie, prezes Instytutu Lema. W latach 2016–2017 doradca Ministra Cyfryzacji, od 2017 r. zastępca dyrektora, a następnie dyrektor departamentu zarządzania danymi w tym samym resorcie.

Maciej Lewczuk

Wpisy gościnne

Dziennikarz od blisko dwóch dekad związany z wieloma mediami papierowymi i elektronicznymi. Trzyma rękę na pulsie w kontekście najnowszych wydarzeń, technologii, elektromobilności, kultury, sztuki i kulinariów."

Marcin Koryszewski

Wpisy gościnne

Za dnia człowiek od Social Media, a po godzinach - zapalony gracz. Od ponad dekady bacznie obserwuje zjawisko gamingu oraz kultury i społeczności, które są na nim zbudowane.

Marcin Sarna

Wpisy gościnne

Radca prawny od 2011 roku. Specjalizuje się w prawie nowych technologii i danych osobowych i jest stałym współpracownikiem wydawnictw naukowych. www.sarna.info

Marek Jaślan

Wpisy gościnne

Dziennikarz portalu telko.in specjalizujący się w tematyce telekomunikacyjnej i IT. Wcześniej pracował m.in. w Dzienniku, Życiu Warszawy, polskiej edycji Businessweeka. W drugiej połowie lat 90. współtworzył pierwsze pisma w Polsce poświęcone tematyce internetowej – Cyber (wydawnictwo IDG) oraz Magazyn WWW, którego przez blisko trzy lata był redaktorem naczelnym. Ma także kilkuletnie doświadczenie w pracy w administracji publicznej – w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej, gdzie pracował w Departamencie Rozwoju Infrastruktury i prowadził portal polskaszerokopasmowa.pl. Absolwent wydziału handlu zagranicznego SGH, dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim i teologii na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie (Collegium Bobolanum).

Marek Konderski

Wpisy gościnne

Dziennikarz IT z dwudziestoletnim doświadczeniem i absolwent Politechniki Warszawskiej. Pracował dla takich tytułów jak RESET, PC Kurier i Komputer Świat. Był redaktorem naczelnym miesięcznika PC Format w latach 2009-2017. Obecnie prowadzi na YouTubie kanał Prosto z kartonu, gdzie testuje technologiczne nowości.

Michał Gwiazdowski

Wpisy gościnne

Michał Gwiazdowski jako general manager w Brainly odpowiada za Polskę, Rosję i Rumunię od 2018r. Wcześniej związany z Agorą gdzie zajmował się m.in. rozwojem produktów SEO i ecommerce, oraz rozwojem serwisu sport.pl, był też odpowiedzialny za stworzenie i realizację strategii paidcontentowej Gazety Wyborczej i kierował serwisem wyborcza.pl Do 2015r. w Microsofcie, gdzie odpowiadał m.in. za uruchomienie w Polsce portalu MSN.com i rozwój aplikacji Bing. Studiował Rosjoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kibic Wisły. Mąż Agaty i tata Heleny.

Perfekcjonista w każdym calu. Od pisania na papierze skrzętnie przeszedł do sfery online. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał przez lata w największych polskich redakcjach. Zacięcie technologiczne towarzyszy mu od zawsze, dlatego tak chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami z naszymi czytelnikami.

Prosta Ekonomia

Wpisy gościnne

Platforma, na której jej twórcy poruszają różne zagadnienia ekonomiczne, często angażując fanów do interakcji. Ekonomia, finanse, pieniądze, oszczędzanie, inwestycje, systemy monetarne i systemy ekonomiczne – to wszystko w filmach, artykułach i podcastach Prostej Ekonomii.

Przemysław Chąciak

Wpisy gościnne

Inspektor Ochrony Danych w Inspektorzy ODO Sp. z o.o., który od przeszło 7 lat specjalizuje się w zakresie ochrony danych osobowych. Wcześniej, jako wieloletni pracownik administracji państwowej, związany był z ochroną informacji niejawnych. Jest certyfikowanym Administratorem Bezpieczeństwa Informacji (certyfikat TÜV SÜD), certyfikowanym Audytorem Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg Normy ISO 27001 oraz Audytorem Systemu Zarządzania Jakością wg Normy ISO 9001. Na co dzień specjalizuje się w wspieraniu kontroli zabezpieczeń teleinformatycznych i opracowywaniu dokumentacji w tej materii oraz prowadzeniu punktu kontaktowego dla pracowników obsługiwanych organizacji.

TechnoStrefa

Wpisy gościnne

Kanał, który tworzy najlepsze Tech-Wideo w sieci! TechnoStrefa zaskakuje jakością materiałów i sposobem prezentacji produktów. Istniejeją po to, by zaciekawić odbiorców nowymi TECHNOLOGIAMI i pomóc podjąć właściwą decyzję zakupową.

WavePC

Wpisy gościnne

Pasjonat komputerowy, który ma to szczęście, że pasje łączy z pracą. Właściciel serwisu komputerowego WavePC działającego na terenie Poznania i okolic. Dodatkowo prowadzi jeden z największych kanałów technologicznych zajmujących się testami i recenzjami podzespołów i akcesoriów komputerowych na polskim YouTube.

Człowiek renesansu, który nie boi się żadnych wyzwań. Dużą część swojego życia spędził w telewizji, działając „od kuchni”. Dziś nie rozstaje się ze swoim ThinkPad'em, bo nigdy nie wiadomo gdzie najdzie go wena do napisania kolejnego perfekcyjnego artykułu. W wolnych chwilach oddaje się swojej największej pasji, którą są stare samochody.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo