Newsy

Macie pasję i kochacie to, co robicie? Szansa na super nagrody od Lenovo przed Wami! [konkurs DO’ers]

11 lipca 2014, Aktualizacja 5 kwietnia 2018Lenovo

super nagrody od LenovoGrafika komputerowa, projektowanie ubrań czy jazda na desce – nieważne, czym się zajmujecie. Jeśli tylko wkładacie w to całe serce, ten konkurs jest dla Was.

Akcja „Zrób to z Lenovo” jest dla tych, którzy chcą realizować swoje marzenia, przełamują stereotypy, a ich zaangażowanie w projekty i pozytywne myślenie jest zaraźliwe. Nazywamy ich DO’ersami. Przed nami już druga edycja konkursu. W pierwszej odsłonie najlepsza okazała się graficzka Jaga Słowińska, do której trafiła nagroda główna: 30 tysięcy złotych na rozwijanie swojej pasji.

Co trzeba zrobić tym razem?

Rejestracja do drugiej edycji konkursu „Zrób to z Lenovo” odbywa się za pośrednictwem strony www.zrobtozlenovo.pl . Po założeniu konta i uzupełnieniu swojego profilu, każdy DO’ers będzie mógł dzielić się z innymi swoją pasją i marzeniami oraz pokazać to, co robi najlepiej. Do wygrania atrakcyjne nagrody! (szczegóły już wkrótce).

Do projektu może się zgłosić każda osoba, która ukończyła 18 lat lub która nie osiągnęła pełnoletności, ale uzyskała stosowną zgodę rodziców lub opiekunów.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

Mobile World Congress - YOGA 710, YOGA 510 i IdeaPad MIIX310

Lenovo

Podsumowanie pierwszego kwartału 2017 roku

Lenovo

Lenovo Ideapad Y700 z technologią RealSense - recenzja

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
[wideo] IT na Luzie: Porządki na tablecie z Androidem

Za mało pamięci? Gubicie się w plikach i folderach i przydałby się dobry menadżer plików? Tablet lub smartfon nie działa...

Close