Newsy

Najnowsza oferta komputerów stacjonarnych ThinkCentre

27 maja 2020Lenovo

thinkcentre

Bezpieczeństwo i łatwość zarządzania atutami komputerów Lenovo z najnowszymi procesorami Intel® Core™ vPro® 10 generacji

 • Modele serii ThinkCentre M80 i M90 dostępne już wkrótce z procesorami Intel Core™ vPro® 10 generacji
 • Modele serii ThinkCentre M70 dostępne już wkrótce z procesorami Intel Core™ 10 generacji
 • Mobilne stacje robocze ThinkPad P14s i P15s oraz zapowiadane ThinkPad X1 i serie T, X oraz L z platformą Intel vPro® dostępne już wkrótce

Firma Lenovo zapowiedziała najnowszą ofertę komputerów stacjonarnych ThinkCentre z wydajnymi technologiami, takimi jak szybkie procesory Intel® Core™ 10 generacji i dostępne opcjonalnie w wybranych modelach procesory Intel® Core™ vPro® 10 generacji. Najnowsze urządzenia z serii ThinkCentre M70, M80 i M90 zapewniają firmom pełny wybór formatów: od Tower przez Small Form Factor (SFF) i All-in-One (AIO) po Tiny. Zaspokajają one szeroki zakres potrzeb związanych z mocą obliczeniową i zapewnianiem ciągłości pracy firm we współczesnym, zmieniającym się świecie. Lenovo wprowadza też nową wersję rozwiązania Tiny-in-One (TIO) — TIO22 i TIO24 4 generacji. Łączą one w sobie innowacyjny monitor z opcjonalnym komputerem stacjonarnym o formacie Tiny, które składają się na wszechstronny, modułowy komputer All-in-One.

Wśród zapowiedzianych nowości Lenovo, znalazły się też dwie mobilne stacje robocze: ThinkPad P14s i P15s. Nawiązujące do modeli ThinkPad P43s i P53s stacje robocze klasy podstawowej stanowią udane połączenie mobilności i wydajności. Te ultraprzenośne urządzenia do pracy w drodze działają płynnie z takimi aplikacjami jak AutoCAD, Revit, SOLIDWORKS i inne wymagające programy. 


Wydajność i bezkompromisowa niezawodność do efektywnej pracy

Nowe komputery stacjonarne ThinkCentre umożliwiają bardziej produktywną pracę, są łatwiejsze w zarządzaniu i wyróżniają się najlepszymi w tej klasie zabezpieczeniami. Modele o formacie Tiny mają zaledwie litr pojemności, a wszystkie pozostałe modele mają zredukowane obudowy, aby zajmowały mniej miejsca na biurku. Procesory do poziomu Intel® Core™ vPro® 10 generacji zwiększają wydajność tych komputerów i ułatwiają zarządzanie nimi, a nad bezpieczeństwem czuwają opcje najnowocześniejszych zabezpieczeń cyfrowych Lenovo ThinkShield

Wszystkie nowe modele ThinkCentre Tower i SFF mają solidne zabezpieczenia fizyczne, takie jak możliwość stosowania kłódki i linki Kensington, uchwyt Smart Cable Clip, który mocuje przewody urządzeń peryferyjnych do obudowy komputera, oraz zamek Chassis E-Lock sterowany przez płytę główną, który blokuje obudowę od środka, zapobiegając jej otwieraniu przez nieupoważnione osoby.

Użytkownicy z małych i dużych firm znajdą w ofercie ThinkCentre komputery stacjonarne zaspokajające różne potrzeby: od eleganckiego All-in-One do pracy w domu lub biurze po różne formaty spełniające wymagania zróżnicowanego, globalnego personelu. Trzy serie M ThinkCentre są dostępne w różnych formatach i z funkcjami precyzyjnie dostosowanymi do potrzeb klientów.

 • Dostępna we wszystkich formatach seria ThinkCentre M70 łączy w sobie niezbędne funkcje, wydajność i przystępne cenowo technologie. Nowy M70a All-in-One PC wyróżnia się elegancją 21,5-calowego komputera AIO oraz wieloma funkcjami większego, pokrewnego modelu M90a
 • Seria ThinkCentre M80 to rozwiązania klasy średniej z technologią Intel® Core™ vPro® 10 generacji, która zapewnia udoskonalone zabezpieczenia i ułatwia zarządzanie komputerami.
 • Seria ThinkCentre M90 oferuje funkcje klasy premium i procesory do poziomu Intel® Core™ vPro® i9 10 generacji. Funkcja stanu wstrzymania z zachowaniem połączenia umożliwia zarówno oszczędzanie energii, jak i szybki kontakt. M90 Tower i SFF umożliwiają zwiększenie pojemności pamięci przy użyciu drugiego dysku SSD, a także podłączanie dodatkowego monitora za pośrednictwem opcji Flex-IO i złącza USB Type-C, HDMI, DisplayPort lub VGA.

ThinkCentre-in-One (TIO) pozwala na budowę modułowego komputera przy użyciu opcjonalnego komputera stacjonarnego ThinkCentre Tiny, dzięki czemu klienci zyskują zestaw komputerowy do łatwej modernizacji w przyszłości. Wystarczy wsunąć komputer Tiny do specjalnego uchwytu z tyłu monitora TIO. Modele 4 generacji TIO22 i TIO24 umożliwiają jednoetapową konfigurację bez używania narzędzi i zawierają kamerę oraz mikrofon do łatwej, ujednoliconej komunikacji. Pełną elastyczność we wdrażaniu zapewniają też opcje montażowe. 

Solidne i przyjazne dla środowiska

Wszystkie komputery stacjonarne ThinkCentre, podobnie jak pokrewne im ThinkPady, są poddawane rygorystycznym testom, w tym na zgodność z normą MIL-SPEC, które obejmują badanie odporności na zmiany temperatury, wilgotność, wstrząsy czy wibracje. Wszystkie modele ThinkCentre spełniają też wymagania w zakresie poboru mocy Energy Star 8.0, mają certyfikat ekologiczny TCO 8.0, są zgodne z wymaganiami dyrektywy RoHS ograniczającej stosowania pewnych substancji niebezpiecznych i mają oceny EPEAT dotyczące pełnego cyklu życia produktu w kontekście zasad zrównoważonego rozwoju.

ThinkPad z platformą Intel vPro®

Doskonałe dla często podróżujących użytkowników ThinkPad P14s i P15s wyróżniają się nawet 14‑godzinną czasem pracy na baterii. Dzięki temu projektanci, inżynierowie, nauczyciele i studenci mogą wykazywać się kreatywnością zawsze i wszędzie — od pracy zdalnej po współpracę w biurze, na placu budowy czy podczas spotkań z klientami.

Komputery te są wyposażone w procesory Intel® Core™ 10 generacji, w tym Core i7-10810u z częstotliwością taktowania w trybie turbo 4,9 GHz, dlatego docenią je użytkownicy oprogramowania AEC i CAD. W urządzeniach tych znajdą też profesjonalną grafikę NVIDIA Quadro, łączność Wi-Fi 6, do 2 TB pamięci masowej oraz obsługę systemów Ubuntu i Red Hat Linux. 14-calowy P14s i 15‑calowy P15s mają wyświetlacze w maksymalnej rozdzielczości  4K UHD z Dolby Vision HDR oraz fabryczną kalibracją kolorów X-Rite Pantone, dlatego wyświetlają bardziej klarowny obraz o wierniej odwzorowanych kolorach. 

Już niedługo pojawią się kolejne nowości w ofercie ThinkPad: X1 Carbon 8 generacji, X1 Yoga 5 generacji oraz nowe modele serii T, X i L, które przyciągają uwagę atrakcyjnym designem, innowacyjnością i wysoką jakością. Celem najnowszej oferty ThinkPadów jest zapewnienie klientom większego wyboru i bardziej inteligentnego środowiska pracy. Dlatego obejmuje ona nowoczesne rozwiązania IT, takie jak funkcje zarządzania i zabezpieczeń najnowszej platformy Intel vPro®, które odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom użytkowników.

Ceny i dostępność

 • Seria ThinkCentre M70 ma być dostępna od sierpnia 2020 r. 
 • Komputer ThinkCentre M70a AIO ma być dostępny od sierpnia 2020 r. 
 • Seria ThinkCentre M80 ma być dostępna od sierpnia 2020 r. 
 • Seria ThinkCentre M90 ma być dostępna od sierpnia 2020 r. 
 • Komputer ThinkCentre M90a AIO ma być dostępny od sierpnia 2020 r. 
 • ThinkCentre-in-One 22 Gen 4 (TIO22) ma być dostępny od sierpnia 2020 r. 
 • ThinkCentre-in-One 24 Gen 4 (TIO24) ma być dostępny od sierpnia 2020 r. 
 • ThinkPad P14s będzie dostępny od czerwca 2020 r. w cenie od 1599 USD.
 • ThinkPad P15s będzie dostępny od czerwca 2020 r. w cenie od 1579 USD.

Ostateczne informacje o cenach będą dostępne wkrótce.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem http://www.lenovo.com/think/.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

Lenovo przedstawia wyniki finansowe za rok 2019/2020

Lenovo

Lenovo dołącza do #hot16challenge2

Lenovo

Opakowania ekologiczne – z czego i jak powstają

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
wyniki finansowe
Lenovo przedstawia wyniki finansowe za rok 2019/2020

LENOVO OSIĄGA WYSOKIE PRZYCHODY I REKORDOWY W SWOJEJ HISTORII DOCHÓD ZA ROK OBRACHUNKOWY 2019/2020, ZAJMUJĄC SILNĄ POZYCJĘ POMIMO WYMAGAJĄCYCH WARUNKÓW GOSPODARCZYCH Przychody...

Close