Newsy

Nowe możliwości inteligentnego domu dzięki Lenovo i Asystentowi Google

9 września 2019, Aktualizacja 18 września 2019Patryk Piłka

W trybie nieaktywnym Asystenta Google można między innymi zmienić nowy Lenovo Yoga Smart Tab w piękną ramkę do zdjęć cyfrowych. 

Wprowadzając na rynek dwa nowe tablety inteligentne z Asystentem Google: Lenovo Yoga Smart Tab i Lenovo Smart Tab M8, Lenovo po raz kolejny podnosi poprzeczkę w segmencie tabletów z Androidem™ oraz innowacyjnych rozwiązań do inteligentnego domu. Yoga Smart Tab i Lenovo Smart Tab M8 przypadną do gustu każdemu miłośnikowi cyfrowej rozrywki, ale mogą też pełnić funkcję centrum sterowania cyfrowym domem, które nie wymaga używania rąk. Dzięki trybowi pasywnemu Asystenta Google są to wygodne, oszczędzające czas i nieodzowne urządzenia do współczesnego inteligentnego domu. 

Oprócz inteligentnych tabletów Lenovo przedstawia też nowy ekran Lenovo Smart Display 7 z Asystentem Google, który zajmuje minimalną ilość miejsca i pasuje do niemal każdego pomieszczenia w domu. Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Patryk Piłka

Perfekcjonista w każdym calu. Od pisania na papierze skrzętnie przeszedł do sfery online. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał przez lata w największych polskich redakcjach. Zacięcie technologiczne towarzyszy mu od zawsze, dlatego tak chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami z naszymi czytelnikami.

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
tech life wrzesień
Lenovo wprowadza do oferty nowe urządzenia z inteligentniejszymi technologiami dla wszystkich

BERLIN, 5 września 2019 r. — Na corocznej konferencji Tech Life podczas tragów technologicznych IFA, firma Lenovo zaprezentowała ofertę nowych, jeszcze...

Close