Newsy

Nowe możliwości inteligentnego domu dzięki Lenovo i Asystentowi Google

9 września 2019, Aktualizacja 18 września 2019Padryk Ideowy

Padryk Ideowy

Traktuje pisanie o nowościach produktowych jak misję. Zawsze na posterunku, zawsze gotowy by dać znać czytelnikom, co pojawiło się na rynku i jak to coś może zmienić ich życie. Inny system chłodzenia, mniejszy skok klawiatury, innowacyjny zawias - on tym żyje. I chyba bardzo lubi to życie, bo cały czas chodzi o taki. :)
W trybie nieaktywnym Asystenta Google można między innymi zmienić nowy Lenovo Yoga Smart Tab w piękną ramkę do zdjęć cyfrowych. 

Wprowadzając na rynek dwa nowe tablety inteligentne z Asystentem Google: Lenovo Yoga Smart Tab i Lenovo Smart Tab M8, Lenovo po raz kolejny podnosi poprzeczkę w segmencie tabletów z Androidem™ oraz innowacyjnych rozwiązań do inteligentnego domu. Yoga Smart Tab i Lenovo Smart Tab M8 przypadną do gustu każdemu miłośnikowi cyfrowej rozrywki, ale mogą też pełnić funkcję centrum sterowania cyfrowym domem, które nie wymaga używania rąk. Dzięki trybowi pasywnemu Asystenta Google są to wygodne, oszczędzające czas i nieodzowne urządzenia do współczesnego inteligentnego domu. 

Oprócz inteligentnych tabletów Lenovo przedstawia też nowy ekran Lenovo Smart Display 7 z Asystentem Google, który zajmuje minimalną ilość miejsca i pasuje do niemal każdego pomieszczenia w domu. Udostępnij

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lenovo wprowadza do oferty nowe urządzenia z inteligentniejszymi technologiami dla wszystkich

BERLIN, 5 września 2019 r. — Na corocznej konferencji Tech Life podczas tragów technologicznych IFA, firma Lenovo zaprezentowała ofertę nowych, jeszcze...

Zamknij