Newsy

[Konkurs] Jak nie oblać egzaminu? Nagradzamy najlepsze sposoby na naukę

28 maja 2014, Aktualizacja 6 kwietnia 2018Lenovo

3 patenty z Lenovo„3 patenty z Lenovo” właśnie wystartowały. Do zgarnięcia super nagrody!

Jeśli masz pomysł, który ułatwia Ci życie, podziel się nim z innymi i wygraj sprzęt Lenovo. Patenty można zgłaszać w trzech kategoriach: nauka, sesja oraz aplikacja. Ambasadorami i jurorami akcji są youtuberzy: Matura to Bzdura, Martin Stankiewicz oraz Cyber Marian.

Lenovo wraz z grupą popularnych vlogerów postanowiło po raz kolejny poprosić internautów o pomoc w szukaniu życiowych patentów. W pierwszej edycji konkursu zgłoszono ponad 22 000 pomysłów! Tym razem jury poszukuje podpowiedzi jak efektywniej się uczyć – niezależnie czy jest to szydełkowanie, równania różniczkowe, czy gra na tamburynie. Ale wiedza to jedno – prezentowanie wiedzy drugie. Ile razy spalałeś się na egzaminie…? Dlatego osobną kategorię stanowią patenty na sesję/egzamin – jak się odstresować, jak stworzyć ściągę niezauważalną dla profesora, jak opanować materiał w jedną noc?

Trzecia kategoria to patenty na aplikację, która może zostać zainstalowana na urządzeniach Lenovo. Nie ma żadnych ograniczeń tematycznych. Ważne, żeby była unikalna i praktyczna. Najlepsze pomysły mają szansę na wdrożenie.

Propozycje patentów można zgłaszać poprzez stronę patentylenovo.pl W akcji do wygrania są  Lenovo Yoga 2 Pro oraz 2 x Lenovo Yoga Tablet ’10.

Konkurs potrwa cztery tygodnie, zgłoszenia można przesyłać do 15 czerwca 2014 roku.

JURORZY:

mtb1mtb2mtb3„Matura to Bzdura” to program komedii kontrowersyjnej, który daje do myślenia długo po tym jak skończyłeś się śmiać. Zadając Polakom proste pytania np.: w którym roku odbyła się bitwa pod Grunwaldem? Czy Ziemia krąży wokół Słońca? Z czego robi się rodzynki? Udowadniamy bezsens matury, czyli uczenia się na pamięć aby tylko zdać.

 

 

martin_stankiewicz„Martin Stankiewicz” Mistrz ulicznej sondy i poszukiwacz sucharów. Martin doskonale wie, jak swoich rozmówców wprawić w zakłopotanie. Bez jakiegokolwiek skrępowania zadaje najbardziej wstydliwe i intymne pytania. Mimo to nie da się go nie lubić. Ma w sobie tyle chłopięcego uroku, że zarówno interlokutorzy, jak i widzowie potrafią wiele mu wybaczyć. Równie popularne są jego cykle: „Powody” i „Sposoby”, w których Martin groteskowo opisuje otaczającą nas rzeczywistość.

 

cyber_marian„Cyber Marian” Autor najbardziej profesjonalnych i zapierających dech w piersiach produkcji w Serwisie YouTube. Serca internautów zdobył serią „Amerykańskie trailery polskich filmów” i „Ukryty polski MEGA MIX”. Niezwykle charakterystyczne dla Cyber Mariana jest jego poczucie humoru, pomysłowość i oryginalny wygląd. Jest uważamy za jednego z najsympatyczniejszych internetowych twórców.

 

 

Seria Lenovo Yoga została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika, działa w czterech trybach: Laptop, Tablet, Namiot oraz Podstawka w przypadku Lenovo Yoga 2 Pro oraz w trzech trybach: Trzymaj w dłoni, Połóż i Postaw,  w przypadku Lenovo Yoga Tablet 10. Dzięki tym trybom korzystanie z urządzeń jest proste i wygodne. Ergonomia i atrakcyjny wygląd to jednak nie wszystko, dlatego producent zatroszczył się także o potrzebną wytrzymałą baterię. Lenovo znalazło patent na serię Yoga i chce teraz pobudzić kreatywność internautów! Konkurs Lenovo znajdziecie na: www.patentylenovo.plJak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

Lenovo YOGA Tablet 2 jako ramka na zdjęcia?

Lenovo

Jak przywrócić system? - HelpZone #16

Lenovo

Mamy idealny pomysł na walentynkową niespodziankę!

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Przyłącz się do pomocy powodzianom z Bałkanów!

Najgorsza powódź od ponad 100 lat nawiedziła Serbię oraz Bośnię i Hercegowinę. Zapraszamy do przyłączenia się do akcji Lenovo i...

Close