Newsy

Podziel się swoimi pomysłami na urozmaicenie codzienności!

19 marca 2014Lenovo

Lenovo proponuje wykazanie się w pięciu kategoriach: życie, moda, finanse, technologia oraz Lenovo Yoga Tablet. Ambasadorami i jurorami akcji są autorzy kanału YouTube “5 sposobów na…” oraz blogów szarmant.pl, jakoszczedzacpieniadze.pl i antyweb.pl. Akcja trwa do 9 kwietnia.

Propozycje patentów – czyli kreatywnych sposobów na ułatwienie i urozmaicenie codzienności – można zgłaszać poprzez dedykowaną stronę http://patentylenovo.pl. Drugim sposobem jest opublikowanie widocznego dla wszystkich komentarza z hashtagiem #patentylenovo. W akcji do wygrania jest sześć tabletów Lenovo Yoga, które ułatwią zwycięzcom realizację zgłoszonych pomysłów. Najlepsze patenty zostaną także zaprezentowane na blogach jurorów oraz w specjalnym odcinku “5 sposobów na..”.

 

JURORZY:

5 sposobow na...

 

 

 

„5 sposobów na..” to jedyny kanał w YouTube, gdzie 5 chłopaków prezentuje 5 sposobów na ułatwienie sobie życia w naprawdę kreatywny sposób. Nie obce są im kulinaria, magiczne sztuczki, a zwłaszcza metody upraszczania codzienności, jak np. 5 sposób na skrytki nie do wykrycia, spakowanie się, a nawet przeżycie za 5 złotych dziennie.

 szarmant

„Szarmant”, czyli Roman Zaczkiewicz, to pierwszy dżentelmen polskiego Internetu. Pasjonat mody męskiej, który przeniósł na polski grunt elegancję i światowe, męskie okrycie wprost z Oxfordu, Mediolanu i Paryża.

jop

 

 

 

 

 

„Jakoszczedzacpieniadze”, czyli Michał Szafrański, to nowa gwiazda Internetu, wyróżniony
w konkursie Blog Roku 2013. W zarządzaniu domowym portfelem Michał osiągnął poziom ekspercki. Porzucił ciepłą posadę, by stać się blogerem. Z powodzeniem udziela porad
dotyczących oszczędzania pieniędzy.

antyweb

 

 

 

 

 

Antyweb to jeden z najpoważniejszych blogów technologicznych w Polsce od dobrych kilku lat. Na blogu pojawiają się nowinki dotyczące mobile’u, startupów oraz recenzje sprzętu IT.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Komentarze do artykułu

Komentarze


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Kto pragnie mieć najlżejszy na świecie 14-calowy Ultrabook? Jest dobra wiadomość – można już go kupić w Polsce

Najnowszy model trzeciej generacji ThinkPad X1 Carbon jest już dostępny nad Wisłą. 14-calowy Ultrabook wyróznia się między innymi niską wagą...

Close