Newsy

Połączenie technologii z designem? Lenovo zostaje oficjalnym partnerem firmy Aston Martin w zakresie dostarczania stacji roboczych

1 września 2020, Aktualizacja 16 września 2020Lenovo

Szybsze projektowanie i zwiększenie wydajności dzięki stacjom roboczym Lenovo i procesorom graficznym NVIDIA Quadro GPUs.

Nie od dziś wiadomo, że zaangażowanie Aston Martina w tworzenie najpiękniejszych samochodów na świecie jest legendarne, a ich dążenie do doskonałości jest niezaprzeczalne. Dzięki udokumentowanemu doświadczeniu w zapewnianiu klientom piękna i mocy w jednym, firma wybiera tylko kilku dostawców światowej klasy, aby sprostać bezkompromisowym standardom.

W rezultacie, gdy Aston Martin chciał ujednolicić portfolio swoich stacji roboczych w różnych sektorach pracy w całej firmie – od stylizacji i projektowania, po inżynierię i walidację – ostatecznie wybrał Lenovo jako oficjalnego partnera w zastosowaniu stacji roboczych ze względu na wysoką wydajność i niezawodność naszej technologii.

Bycie oficjalnym partnerem firmy Aston Martin w zakresie stacji roboczych to kolejny krok w trwającej współpracy, która wykracza poza motoryzację i obejmuje dziedziny inżynierii, projektowania, wizualizacji i architektury.

„Nie można projektować ani budować samochodów bez stacji roboczych” – powiedział Steve O’Connor, dyrektor IT w Aston Martin. „Katalog stacji roboczych Lenovo pozwala nam konfigurować nasze maszyny pod kątem głównych obciążeń naszej organizacji, w tym stylizacji i projektowania, CAD i inżynierii, aby dopasować je do unikalnych potrzeb każdego zespołu”.

W znacznej mierze język projektowania w firmie Aston Martin rzuca wyzwania zarówno dostępnym narzędziom technicznym, jak i cyfrowym, przekraczając granice w celu osiągnięcia doskonałości. Ciągłe przechodzenie od wirtualności do rzeczywistości i z powrotem jest częścią DNA Astona Martina, dla którego „dobry” to za mało. Zespół projektowy Aston Martina korzysta ze stacji roboczych Lenovo wyposażonych w procesory graficzne NVIDIA Quadro, aby połączyć cyfrową i techniczną stronę projektowania, modelowania, renderowania i nie tylko, tak aby sprawdzać, oceniać, dostosowywać i kwestionować to, do czego są zdolne w całym procesie. Niezależnie od tego, czy zespół porównuje rzeźbienie w glinie ze szkicami cyfrowymi, czy też przenosi wyfrezowane modele do renderowanych modeli, moc i wydajność naszych stacji roboczych jest w stanie sprostać wyzwaniom. Oznacza to, że projekty mogą łączyć wysoki stopień szczegółowości i być dokładnie sprawdzane, dzięki czemu każdy element dopasowania i można przekształcić w doskonałe produkty.

Teraz, gdy forma pracy zdalnej stała się niemal konieczna, Aston Martin posunął się jeszcze dalej. Wykorzystując mobilne stacje robocze ThinkPad Serii P zaoferował możliwość otwierania dużych plików projektowych i ich szybkiej edycji. Dzięki temu można ożywić swoje projekty w czasie rzeczywistym. Wykorzystując moc profesjonalnej grafiki NVIDIA Quadro w mobilnej obudowie, mobilne stacje robocze Lenovo oferują Aston Martinowi możliwość doskonalenia projektowania, inżynierii i wizualizacji bez ograniczeń.

Podczas gdy wydajność jest zdecydowanie priorytetem dla Aston Martina, były też inne elementy, które trzeba było wziąć pod uwagę. Przed standaryzacją Lenovo, Aston Martin szukał rozwiązania, które umożliwiło by się zmierzyć się z konsekwencją, niezawodnością i wglądem w przyszłe rozwiązania sprzętowe potrzebne do optymalizacji wydajności. Potrzebowali partnera, który mógłby zapewnić niezrównane wrażenia – zarówno ze sprzętu technicznego, jak i odczuć. Dzięki możliwości wglądu w plan działania produktu dostali pewność, że ich stacje robocze będą na bieżąco korespondowały z ich potrzebami technicznymi od generacji do generacji, a wszystko to połączone z łatwym zarządzaniem, aktualnymi sterownikami i wysoką wydajnością aplikacji.

Współpraca z tą kultową marką i ludźmi, którzy za nią stoją, jest przywilejem i jesteśmy dumni, że możemy być częścią pomagania im w projektowaniu przyszłości. Graficy, inżynierowie, modelarze i nie tylko Aston Martin polegają na mocy i niezawodności stacji roboczych Lenovo oraz profesjonalnej grafice NVIDII, aby wykonać ciężki lifting i utorować drogę.

Niezależnie od tego, czy korzystają z mobilnych stacji roboczych ThinkPad serii P czy komputerów stacjonarnych ThinkStation, mogą mieć spokój ducha, wiedząc, że narzędzia cyfrowe, które za nimi stoją, są zaprojektowane, przetestowane i sprawdzone tak, aby pomóc w wykonaniu zadania. Dzięki temu Aston Martin może skupić się na tym, co robią najlepiej: osiągnięciu doskonałości w projektowaniu i budowaniu wszystkiego, co tworzą. Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

Cyfrowe wspomaganie wzroku – nadzieja w zasięgu ręki czy pieśń przyszłości?

Lenovo

Windows 9 – dlaczego nigdy nie powstał?

Lenovo

Powrót do szkoły z Lenovo – kup komputer typu All-In-One IdeaCentre A540 i odbierz urządzenie wielofunkcyjne EPSON w prezencie

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
cyfrowe wspomaganie wzroku
Cyfrowe wspomaganie wzroku – nadzieja w zasięgu ręki czy pieśń przyszłości?

Trudno wyobrazić sobie świat bez kolorów, kształtów, twarzy kochanych osób. Tymczasem utrata wzroku jest realnym problemem, który dotyka wiele osób....

Close