Newsy

Program Lenovo Premium Care – naprawa w ciągu 5 dni albo zwrot pieniędzy + ↓↓↓PYTANIE KONKURSOWE↓↓↓

14 września 2018, Aktualizacja 17 października 2018Lenovo

Firma Lenovo uruchomiła program Lenovo Premium Care. Użytkownicy najwyższej jakości komputerów zasługują na najwyższy standard obsługi gwarancyjnej. Naprawa każdego komputera Lenovo Legion będzie trwała maksymalnie 5 dni roboczych!

Lenovo nie tylko nieustannie udoskonala swoje produkty, ale także poprawia standard obsługi klientów. Wyrazem tego jest uruchomiony właśnie program Lenovo Premium Care. Programem objęte są desktopy i laptopy Lenovo Legion oraz laptop Lenovo Yoga serii 500/700/900. Lenovo Premium Care określa maksymalny czas naprawy urządzenia w ramach gwarancji na 5 dni roboczych. W razie jego przekroczenia, firma Lenovo zwraca nie tylko równowartość sprzętu, ale też naprawiony sprzęt!

„Nieustannie wsłuchujemy się w opinie osób, które kupują sprzęt marki Lenovo. Chcemy, aby każdy z naszych klientów miał poczucie, że jest otoczony wraz ze swoim komputerem jak najlepszą opieką. Wyrazem tego jest nie tylko ciągłe udoskonalanie urządzeń od strony technicznej, ale także podnoszenie standardu obsługi konsumenta. Program Lenovo Premium Care ma na celu zapewnianie najwyższego poziomu satysfakcji, jeszcze na długo po zakupie wymarzonego urządzenia.” – informuje Robert Cymerman, Consumer Sales Manager firmy Lenovo.

Program Lenovo Premium Care skierowany jest do nabywców nowych urządzeń. Wystarczy zarejestrować zakup produktu na stronie lenovopremiumcare.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu produktu promocyjnego. Należy to zrobić nie później niż do 31 grudnia 2019 roku, który jest ostatnim dniem trwania Promocji. Gwarancja realizowana jest w systemie door-to-door. Wystarczy zgłosić reklamację za pośrednictwem specjalnego formularza, a zamówiony przez Lenovo kurier odbierze sprzęt od jego użytkownika.

Okres 5 dni na realizację naprawy lub wymiany gwarancyjnej będzie liczony od dnia odebrania urządzenia przez kuriera, do dnia podjęcia pierwszej próby doręczenia produktu po wykonanej naprawie (bądź wymianie) Uczestnikowi Promocji.

Urządzenia Lenovo Legion objęte Promocją Lenovo Premium Care:

Komputery Cube

Legion Y720 Cube, Legion C530, Legion C730

Desktopy

Legion Y520T, Legion Y720T, Legion Y920TLegion T530, Legion T730

Laptopy

Legion Y520, Legion Y720, Legion Y530, Legion Y730

 


Uruchomienie programu Lenovo Premium Care zbiega się z wprowadzeniem do polskich sklepów nowej generacji urządzeń dla graczy marki Lenovo Legion. Nowe desktopy Lenovo Legion T530, T730, C530 i C730 oraz laptopy Y530 i Y730 to m.in. zupełnie odmieniony i dojrzały, stonowany design, jeszcze wydajniejsze podzespoły i usprawniony system chłodzenia. Pełna lista produktów objętych programem i regulamin promocji dostępna są pod tym adresem. Szczegółowe informacje na temat Promocji znajdziecie Państwo na stronie internetowej LenovoPremiumCare.pl.

 

PYTANIE KONKURSOWE

Idealny komputer do grania to dla Ciebie laptop czy desktop? Odpowiedz w komentarzu na dole 😉Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

Nowa akcja Lenovo Premium Care dla użytkowników laptopów Yoga

Lenovo

Akcesoria dla graczy z serii Y od Lenovo!

Lenovo

Lenovo Legion Y25f - monitor dla graczy w dobrej cenie

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
konkurs trwa
KONKURS trwa dalej, komentuj i wygrywaj!

Lubisz komentować artykuły, recenzje i newsy? Wciąż możesz wziąć udział w naszym konkursie, w którym nagrodami są zestawy gadżetów od...

Close