Newsy

Projektanci na start

21 grudnia 2013Lenovo

Łukasz Jemioł - DO'ersi

Przed nami kolejny etap projektu „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!”. Szukamy w nim pasjonatów mody chcących spełnić swoje marzenia.

Na początek szybkie przypomnienie. Nasz projekt ma na celu znalezienie ambitnych osób z wielką pasją. Dokładnie takich, jak nasi Do’ersi, czyli między innymi Lidia Popiel, Novika, mistrz świata w grach komputerowych – Wiktor „TaZ” Wojtas – czy Łukasz Jemioł.

Wybraliśmy te wyjątkowe osoby, bo na co dzień robią rzeczy nietypowe – są kreatywne i realizują swoje pasje, które zamieniły w pracę marzeń. Jeśli czujesz, że jesteś taki, jak nasi Do’ersi, to nie zwlekaj i koniecznie weź udział w projekcie „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!”

Moda z pasją

Łukasz Jemioł z tabletem Yoga

Jego kolejny etap przeznaczony jest dla wielbicieli mody, osób ceniących dobry styl, chcących zmienić obiegową opinię mówiącą o tym, że niestety, Polacy ubierają się dość przeciętnie. Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę wygrania niepowtarzalnej nagrody, trzeba zrobić jedną prostą rzecz – pokazać nam swoje portfolio. Już teraz zaznaczamy jednak, że musi się w nim znajdować przynajmniej pięć projektów. Nie musicie się natomiast spieszyć z wyborem. Na prace czekamy do ostatniego dnia grudnia tego roku.

Po wybraniu swoich najlepszych prac, można je do nas przesłać za pomocą prostego formularza konkursowego udostępnionego na stronie http://zrobtozlenovo.pl/konkursy/konkurs_jemiol. Pozostawiamy dużą swobodę przy wyborze formy zgłoszeń. Mogą to być zarówno projekty, jak i fotografie gotowych ubrań. Wszystkie nadesłane zgłoszenia zostaną ocenione, a autorzy najlepszych prac otrzymają zaproszenie na wyjątkowe warsztaty, które poprowadzi sam Łukasz Jemioł, jeden z najlepszych projektantów mody w Polsce. Warsztaty odbędą się w styczniu 2014 roku.

Oczywiście, podobnie jak w poprzednich etapach projektu, na warsztatach zostanie wybrany jeden uczestnik, który przejdzie do wielkiego finału. W nim zaś, na zdobycie czeka jedyna w swoim rodzaju nagroda. Jest nią atrakcyjna kwota pieniężna, która pozwoli spełnić dowolne marzenie zawodowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na oficjalną stronę internetową naszego konkursu www.zrobtozlenovo.pl/konkursy.

O kolejnych etapach projektu będziemy rzecz jasna informowali także na naszym blogu i fanpage’u na Facebooku, do odwiedzania których zachęcamy już teraz.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Komentarze do artykułu

Komentarze


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
19 mln Polaków ma dostęp do sieci. Ile korzysta mobilnie?

Jak wynika z badania NetTrack z trzeciego kwartału 2013 roku, aż 62,7% Polaków deklaruje dostęp do internetu. W przeliczeniu na całą...

Close