Newsy

Rodzina ThinkBook – dla biznesu i dla Ciebie

6 listopada 2019, Aktualizacja 28 listopada 2019Patryk Piłka

Rodzina ThinkBook

Do laptopa ThinkBook 13 dołączają kolejne modele – ThinkBook 14 i 15. Zobacz materiały wideo i dowiedz się więcej o nowej rodzinie produktów Lenovo.

Dla młodszych pokoleń praca stanowi część stylu życia. Ambitni i dynamiczni, młodzi i trochę starsi profesjonaliści w coraz większym stopniu łączą życie zawodowe z prywatnym. Nowe technologie sprawiły, że podejście do czasu i miejsca pracy staje się coraz bardziej elastyczne. Podczas prywatnych podróży wykonujemy służbowe zadania, a podczas nieformalnych spotkań załatwiamy sprawy biznesowe. Nic więc dziwnego, że zaciera się także różnica między sprzętem prywatnym i służbowym. Dostrzegając te zmiany, Lenovo stworzyło nową serię ThinkBook.

Rodzina ThinkBook – połączenie pacy z przyjemnością

ThinkBook 13s

To pierwszy model z rodziny ThinkBook, który pojawił się na polskim rynku tego lata. Zobacz specyfikację.

ThinkBook 14&15

Rodzina ThinkBook poszerzyła się o kolejne, większe modele wyposażone w biznesowe funkcje i cechujące się stylowym wyglądem. Dowiedz się więcej.

Chcesz kupić dobry laptop biznesowy? Zastanawiasz się nad najlepszym wyborem? Przeczytaj nasz poradnik „Laptop biznesowy, czyli jaki?”.Udostępnij

Patryk Piłka

Perfekcjonista w każdym calu. Od pisania na papierze skrzętnie przeszedł do sfery online. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał przez lata w największych polskich redakcjach. Zacięcie technologiczne towarzyszy mu od zawsze, dlatego tak chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami z naszymi czytelnikami.

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Przeczytaj poprzedni wpis:
czyta w myślach
Obalamy popularne mity na temat sztucznej inteligencji

AI to już nie przyszłość, lecz teraźniejszość. Popkulturowe klisze sprawiają jednak, że wciąż postrzegamy ją przez pryzmat dystopii i buntu...

Zamknij