Newsy

Rodzina ThinkBook – dla biznesu i dla Ciebie

6 listopada 2019, Aktualizacja 5 sierpnia 2020Patryk Piłka

Rodzina ThinkBook

Do laptopa ThinkBook 13 dołączają kolejne modele – ThinkBook 14 i 15. Zobacz materiały wideo i dowiedz się więcej o nowej rodzinie produktów Lenovo.

Dla młodszych pokoleń praca stanowi część stylu życia. Ambitni i dynamiczni, młodzi i trochę starsi profesjonaliści w coraz większym stopniu łączą życie zawodowe z prywatnym. Nowe technologie sprawiły, że podejście do czasu i miejsca pracy staje się coraz bardziej elastyczne. Podczas prywatnych podróży wykonujemy służbowe zadania, a podczas nieformalnych spotkań załatwiamy sprawy biznesowe. Nic więc dziwnego, że zaciera się także różnica między sprzętem prywatnym i służbowym. Dostrzegając te zmiany, Lenovo stworzyło nową serię ThinkBook.

Rodzina ThinkBook – połączenie pacy z przyjemnością

ThinkBook 13s

To pierwszy model z rodziny ThinkBook, który pojawił się na polskim rynku tego lata. Zobacz specyfikację.

ThinkBook 14&15

Rodzina ThinkBook poszerzyła się o kolejne, większe modele wyposażone w biznesowe funkcje i cechujące się stylowym wyglądem. Dowiedz się więcej.

Chcesz kupić dobry laptop biznesowy? Zastanawiasz się nad najlepszym wyborem? Przeczytaj nasz poradnik „Laptop biznesowy, czyli jaki?”.

Na zakup laptopa masz przeznaczoną określoną sumę? Sprawdź nasz poradnik „Jaki Laptop do 3500 zł?”.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Patryk Piłka

Perfekcjonista w każdym calu. Od pisania na papierze skrzętnie przeszedł do sfery online. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał przez lata w największych polskich redakcjach. Zacięcie technologiczne towarzyszy mu od zawsze, dlatego tak chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami z naszymi czytelnikami.

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
czyta w myślach
Obalamy popularne mity na temat sztucznej inteligencji

AI to już nie przyszłość, lecz teraźniejszość. Popkulturowe klisze sprawiają jednak, że wciąż postrzegamy ją przez pryzmat dystopii i buntu...

Close