Newsy

Już dziś rusza nasza Operacja 910!

26 maja 2017, Aktualizacja 12 grudnia 2017Lenovo

Operacja 910

Pamiętacie Operację 900s? Cieszyła się ona sporym zainteresowaniem z Waszej strony, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zorganizować jej kolejną edycję! Już dziś rusza nasza Operacja 910!

Operacja 910, bo taki kryptonim nosi druga odsłona konkursu, to zabawa dla wszystkich z Was, którzy lubią od czasu do czasu poćwiczyć swoje szare komórki. W specjalnym dziale na LenovoZone czekają na Was zagadki, które krok po kroku doprowadzą Was do odkrycia tajnego hasła, które podobnie jak w poprzedniej edycji, otworzy Wam drzwi do pytania finałowego. Pamiętajcie jednak, żeby zalogować się przed przystąpieniem do zabawy!

Oczywiście i tym razem nie mogło zabraknąć atrakcyjnych nagród! Dla osoby, która jako pierwsza rozwiąże wszystkie zagadki przygotowaliśmy nagrodę główną w postaci ultrabooka Lenovo YOGA 910 o wartości 5900zł! Przewidziane są również zestawy nagród pocieszenia dla tych, którzy zajmą trzy kolejne miejsca!

Dodatkowo, jak zawsze, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem akcji.

Nie ma czasu do stracenia, zachęcamy do odwiedzenia forum i  oddania się zabawie! Pierwsza zagadka już na Was czeka, druga pojawi się w poniedziałek. Śledźcie uważnie! 😉

Dla zapominalskich jeszcze raz adres, gdzie znajdziecie nasze zagadki: https://lenovozone.pl/forum/operacja-910-f138/

Życzymy powodzenia!Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Moto Mods Development
Smartfon? Zrób to sam z Moto Mods™ Development Kit!

Nawet najlepsze smartfony spotykają się z krytyką odbiorców. Przyczyna? Prozaiczna - konfiguracja zadowalająca większość użytkowników nie zawsze spełnia oczekiwania każdego...

Close