Newsy

Serwis Lenovo – jak zapakować komputer do transportu?

29 października 2018, Aktualizacja 6 czerwca 2019Jarosław Łyszkowski

Jak odpowiednio zapakować komputer na czas transportu? Czy można wykorzystać do tego pudełko po grillu? I dlaczego sprzęt wysłany w opakowaniu po grillu wraca po naprawie w innym pudełku? Między innymi o tym opowie Grzegorz Figarski z Lenovo Polska. Zdradzi również, jakie oryginalne przesyłki otrzymuje serwis Lenovo.

Nawet najlepszy sprzęt może czasem potrzebować pomocy eksperta. Lenovo dba o to, by przebiegała ona możliwie szybko i skutecznie, o czym opowiadaliśmy w naszej relacji z wizyty w serwisie Lenovo. Jeśli chcesz, aby twój komputer bezpiecznie dotarł do Wrocławia, gdzie otrzyma fachową pomoc, zadbaj o to, by został odpowiednio przygotowany do wysyłki i zabezpieczony na czas transportu.

W rozmowie, którą prowadzi Rafał Augusiewicz, Grzegorz Figarski wyjaśnia, na co warto zwrócić uwagę, zanim przekażemy paczkę kurierowi. Opowiada też o nietypowych przesyłkach, które otrzymuje serwis Lenovo. Okazuje się bowiem, że kreatywność niektórych użytkowników w tej materii nadaje nowego znaczenia określeniu oryginalne opakowanie.

 

Regulamin konkursu 

Aby dowiedzieć się więcej o programie Lenovo Premium Care, odwiedź stronę https://lenovopremiumcare.pl/Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Jarosław Łyszkowski

Człowiek renesansu, który nie boi się żadnych wyzwań. Dużą część swojego życia spędził w telewizji, działając „od kuchni”. Dziś nie rozstaje się ze swoim ThinkPad'em, bo nigdy nie wiadomo gdzie najdzie go wena do napisania kolejnego perfekcyjnego artykułu. W wolnych chwilach oddaje się swojej największej pasji, którą są stare samochody.

Powiązane Artykuły

Serwis Lenovo - naprawa laptopa krok po kroku

Lenovo

Nowa akcja Lenovo Premium Care dla użytkowników laptopów Yoga

Lenovo

Program Lenovo Premium Care – naprawa w ciągu 5 dni albo zwrot pieniędzy + ↓↓↓PYTANIE KONKURSOWE↓↓↓

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
start rakiety
Czy warto zainstalować na tablecie program antywirusowy?

„Przezorny zawsze ubezpieczony” czy „hulaj dusza, piekła nie ma”? – które podejście jest właściwe? Czy rzeczywiście jest nam potrzebny antywirus...

Close