Newsy

Serwis Lenovo – jak zapakować komputer do transportu?

29 października 2018, Aktualizacja 6 czerwca 2019Yogosław Kreatywiński

Yogosław Kreatywiński

Czasem robimy zakłady, o czym akurat myśli red. Yogosław, choć zwykle nikt nie wygrywa. Jego domeną są aplikacje wyzwalające każdą, nawet najbardziej skrywaną i nieśmiałą iskrę kreatywności człowieka. Wulkan kreatywności, rwący strumień twórczej świadomości. W jednej ręce zwykle trzyma cyfrowy rysik, drugą pisze, trzecią montuje wideo, w czwartej trzyma kubek LenovoZone z kawą. Absolutnie czarną kawą. To jego ulubiony analogowy gadżet.

Jak odpowiednio zapakować komputer na czas transportu? Czy można wykorzystać do tego pudełko po grillu? I dlaczego sprzęt wysłany w opakowaniu po grillu wraca po naprawie w innym pudełku? Między innymi o tym opowie Grzegorz Figarski z Lenovo Polska. Zdradzi również, jakie oryginalne przesyłki otrzymuje serwis Lenovo.

Nawet najlepszy sprzęt może czasem potrzebować pomocy eksperta. Lenovo dba o to, by przebiegała ona możliwie szybko i skutecznie, o czym opowiadaliśmy w naszej relacji z wizyty w serwisie Lenovo. Jeśli chcesz, aby twój komputer bezpiecznie dotarł do Wrocławia, gdzie otrzyma fachową pomoc, zadbaj o to, by został odpowiednio przygotowany do wysyłki i zabezpieczony na czas transportu.

W rozmowie, którą prowadzi Rafał Augusiewicz, Grzegorz Figarski wyjaśnia, na co warto zwrócić uwagę, zanim przekażemy paczkę kurierowi. Opowiada też o nietypowych przesyłkach, które otrzymuje serwis Lenovo. Okazuje się bowiem, że kreatywność niektórych użytkowników w tej materii nadaje nowego znaczenia określeniu oryginalne opakowanie.

 

Regulamin konkursu 

Aby dowiedzieć się więcej o programie Lenovo Premium Care, odwiedź stronę https://lenovopremiumcare.pl/Udostępnij

Powiązane Artykuły

Serwis Lenovo - naprawa laptopa krok po kroku

Lenovo

Nowa akcja Lenovo Premium Care dla użytkowników laptopów Yoga

Lenovo

Program Lenovo Premium Care – naprawa w ciągu 5 dni albo zwrot pieniędzy + ↓↓↓PYTANIE KONKURSOWE↓↓↓

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy warto zainstalować na tablecie program antywirusowy?

„Przezorny zawsze ubezpieczony” czy „hulaj dusza, piekła nie ma”? – które podejście jest właściwe? Czy rzeczywiście jest nam potrzebny antywirus...

Zamknij