Porady

Serwis Lenovo – naprawa laptopa krok po kroku

22 października 2018, Aktualizacja 6 czerwca 2019Yogosław Kreatywiński

Yogosław Kreatywiński

Czasem robimy zakłady, o czym akurat myśli red. Yogosław, choć zwykle nikt nie wygrywa. Jego domeną są aplikacje wyzwalające każdą, nawet najbardziej skrywaną i nieśmiałą iskrę kreatywności człowieka.
Wulkan kreatywności, rwący strumień twórczej świadomości. W jednej ręce zwykle trzyma cyfrowy rysik, drugą pisze, trzecią montuje wideo, w czwartej trzyma kubek LenovoZone z kawą. Absolutnie czarną kawą. To jego ulubiony analogowy gadżet.


lenovo serwis

Jak uzyskać fachową pomoc, gdy nasz laptop ulegnie awarii? Ile czasu trwa naprawa komputera i gdzie się odbywa? Czy serwis Lenovo ma pełne ręce roboty? I czym właściwie jest akcja Lenovo Premium Care? Na te i inne pytania dotyczące serwisu odpowiada Tomasz Stanek, Service Delivery Manager Lenovo Polska w rozmowie z Rafałem Augusiewiczem.

30% problemów z komputerem jest rozwiązywanych przez konsultantów zdalnie, bez konieczności wysyłki sprzętu do serwisu.

Jeśli jednak naprawa okaże się konieczna, Lenovo dokłada starań, by cały proces przebiegał szybko i bezboleśnie. W całej operacji najistotniejszy jest czas, wiadomo bowiem, jak uciążliwa może być utrata ukochanego urządzenia nawet na kilka dni.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda cały proces, od momentu odebrania sprzętu przez kuriera aż do jego powrotu po naprawie i jak to możliwe, że trwa on zaledwie 5 dni, zobacz relację z wizyty w centrum serwisowym Lenovo we Wrocławiu.

 Udostępnij

Powiązane Artykuły

Nowa akcja Lenovo Premium Care dla użytkowników laptopów Yoga

Lenovo

Program Lenovo Premium Care – naprawa w ciągu 5 dni albo zwrot pieniędzy + ↓↓↓PYTANIE KONKURSOWE↓↓↓

Lenovo

Przegrzewanie laptopa - co robić? Poradnik wideo ↓↓↓PYTANIE KONKURSOWE↓↓↓

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Przeczytaj poprzedni wpis:
Stacje dokujące Lenovo – recenzja ↓↓↓PYTANIE KONKURSOWE↓↓↓

Mimo że komputery towarzyszą nam wszędzie, główne stanowisko pracy to podstawa współczesnego biznesu. Specjaliści korzystający z wielu urządzeń peryferyjnych nie...

Zamknij