Recenzje

Stacje dokujące Lenovo – recenzja ↓↓↓PYTANIE KONKURSOWE↓↓↓

19 października 2018, Aktualizacja 6 czerwca 2019Padryk Ideowy

Padryk Ideowy

Traktuje pisanie o nowościach produktowych jak misję. Zawsze na posterunku, zawsze gotowy by dać znać czytelnikom, co pojawiło się na rynku i jak to coś może zmienić ich życie. Inny system chłodzenia, mniejszy skok klawiatury, innowacyjny zawias - on tym żyje. I chyba bardzo lubi to życie, bo cały czas chodzi o taki. :)

stacje dokujące

Mimo że komputery towarzyszą nam wszędzie, główne stanowisko pracy to podstawa współczesnego biznesu. Specjaliści korzystający z wielu urządzeń peryferyjnych nie chcą marnować czasu na podłączanie kabli, kiedy wracają do biura. Stacje dokujące to znakomita odpowiedź na ich potrzeby.

Stacje dokujące z serii ThinkPad można podzielić na dwie grupy. Pierwszą stanowią urządzenia z dokowaniem mechanicznym, drugą zaś stacje wykorzystujące standard USB.

W naszej recenzji przybliżamy działanie modelu ThinkPad Ultra Dock,  wyposażonego w Hybrid USB-C, USB-A oraz port Thunderbolt 3.

Zobacz nasz test, aby dowiedzieć się, jak sprawdzić kompatybilność poszczególnych modeli oraz dlaczego warto korzystać ze stacji dokujących.

Pytanie konkursowe:

A Ty, bez których urządzeń peryferyjnych nie wyobrażasz sobie pracy na komputerze? Napisz w komentarzu.

 

 Udostępnij

Powiązane Artykuły

Lenovo ThinkStation: żadnej pracy się nie boją!

Lenovo

Nowe modele Lenovo ThinkStation P520/P520C i ThinkPad 52s

Lenovo

ThinkCentre Tiny In One – jeden na całe lata - recenzja

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lenovo prezentuje monitory w rozsądnej cenie

Rynek monitorów bogaty jest w urządzenia do różnego zastosowania. Te najdroższe dla profesjonalistów lub graczy kosztują nawet po kilka tysięcy...

Zamknij