Newsy

Stwórz z nami legion – Lenovo Legion i Komputronik wyłonili finałową piątkę graczy w konkursie 30 days to pro!

19 lipca 2017Lenovo

 

21 czerwca rozpoczęła się akcja dla prawdziwych graczy ,,30 days to pro” zorganizowana przez firmę Komputronik przy współpracy z marką Lenovo Legion, Microsoft oraz Intel. Miesiąc rozgrywek i zaciętych eliminacji w CS:GO doprowadziły nas do ostatniego etapu, w którym piątka mistrzowskich graczy została wyłoniona i wprowadziła się do poznańskiego Gaming House’u. Swoim zaangażowaniem, zręcznością i znajomością mapy zyskali uznanie trenerów, a ich wyniki były po prostu imponujące. Teraz najlepsi z najlepszych tworzą Legion, który zrobi wszystko, aby w ostatecznym starciu sięgnąć po zwycięstwo. Poznaj zawodników i dowiedz się, jak wygląda ich gamingowe centrum dowodzenia.

 
Zaangażowani, ultraszybcy, skuteczni, królowie zręczności. Tak można określić graczy, którzy zostali wyłonieni spośród tysięcy zgłoszeń. W skład Legionu wchodzą: Damian „Xo” Gołembiewski, Kamil „SHAIBUZ” Kuryś, Rafał „Creativ.” Krupka, Adrian „Henry” Ryba oraz Jakub „JacKobi” Dymowicz. Spośród nich pierwsze miejsce w rankingu zdobył Rafał „Creativ.” Krupka, z czasem 3.19 sek.! Niebywałe, prawda?


Od teraz, w gaming hous’ie, nad ich formą i rozwojem będzie czuwać trener – Kamil „HopE” Tarka. Jeden z najlepszych specjalistów w branży, który uświadomił tysiącom ludzi, że gaming to nie tylko rozrywka, ale bezpieczny i niesamowicie satysfakcjonujący sposób na życie. Pod jego opiekuńczymi skrzydłami, drużyna podszkoli taktykę i pracę zespołową, aby w przyszłości dojść na sam szczyt.


Poznański gaming house to miejsce, w którym spełniają się marzenia. Cały obiekt składa się z sypialni, nowoczesnej łazienki, solidnej kuchni oraz dużego pomieszczenia przeznaczonego do gry. Co w nim znajdziemy? Kompletne stanowiska gamingowe wyposażone m.in.: w profesjonalne fotele oraz najwyższej klasy komputery Lenovo Legion IdeaCentre Y710 Cube z procesorem Intel Core i7 i kartą graficzną GeForce GTX 1070.

Co więcej, na miejscach dla graczy znajdziemy zakrzywione monitory Lenovo Y27 z szerokimi kątami widzenia oraz akcesoria niezbędne do wirtualnych rozgrywek.

Legioniści zdążyli już wypróbować sprzęt na wybranych przez siebie miejscach. Od teraz wszyscy będą grać w takich samych warunkach. To pozwoli na zbudowanie teamu z prawdziwego zdarzenia. A wy, dzięki relacji online, będziecie mogli, być tego świadkami!


W trosce o komfort graczy gamingowa strefa posiada tzw. chill room. W tym przypadku nie jest to pokój, a wyznaczona przestrzeń, przeznaczona wyłącznie do relaksu. To tutaj gamerzy będą mogli zagrać na konsoli, poleżeć na wygodnych pufach, czy wybrać inną niż CS:GO grę i odpalić ją na laptopach Lenovo Legion Y520.
Wybrana piątka w przerwach pomiędzy e-treningami, będzie poznawać tajniki zdrowego żywienia oraz popracuje nad swoją realną formą podczas sportowych wyzwań, w niestandardowym stylu. Czeka ich również szereg prelekcji o budowaniu gamingowego wizerunku, a także wizyta Boxdela. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie. Kilka niespodzianek zostawiamy na później. Oczekujcie ich z niecierpliwością.

Dokładny regulamin akcji i więcej informacji znajduje się na stronie: http://30daystopro.pl/

 
Źródło: Lenovo PR

 Udostępnij

Komentarze do artykułu

Komentarze do artykułu mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

toniek-94

Prawdziwa Ikona 78 posty 390 pkt.
2017-07-20 22:05:36

Musi być tam świetna atmosfera, fajny artykuł :)

grzemach

Wielki Procesor 61 posty 1524 pkt.
2017-07-20 13:27:19

Gratulacje, fajne zajęcie - szkoda, że mam tak mało czasu - bo by nie mieli szansy ze mną :D

bluePL

Celny Kursor 196 posty 240 pkt.
2017-07-20 11:35:03

Super artykuł ciekawe czy będzie jakiś konkurs


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Przeczytaj poprzedni wpis:
Poznaj monitory stworzone dla graczy – Lenovo Y27

Do gamingowej rodziny Lenovo dołączyły dwa zakrzywione monitory Y27G oraz Y27F. To urządzenia, które zostały stworzone dla wszystkich graczy, oczekujących...

Zamknij