Recenzje

ThinkCentre Tiny In One – jeden na całe lata – recenzja

5 kwietnia 2018, Aktualizacja 6 czerwca 2019Jarosław Łyszkowski

ThinkCentre Tiny In One

Bohater dzisiejszej recenzji ThinkCentre Tiny In One, to prawdziwy mistrz elastyczności – w skrzynce o objętości mniejszej niż litr może skrywać nawet mobilną stację graficzną, a zmiana jego konfiguracji potrwa zaledwie kilka sekund.

Lenovo ThinkCentre Tiny In One 3. generacji podobną elastycznością wyróżnia się w kwestii wyświetlania obrazu – można uzupełnić go o monitory o różnych przekątnych, także z funkcją obsługi dotykiem. I zawsze bezramkowe!

Taka konstrukcja czyni Tiny In One idealnym rozwiązaniem do biura, gwarantując, że przez kilka lat nie będziemy musieli martwić się kwestią wymiany sprzętu. Czym jeszcze wyróżnia się stylowy TIO na tle pecetów i urządzeń All in One? Dowiecie się z wideorecenzji!Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Jarosław Łyszkowski

Człowiek renesansu, który nie boi się żadnych wyzwań. Dużą część swojego życia spędził w telewizji, działając „od kuchni”. Dziś nie rozstaje się ze swoim ThinkPad'em, bo nigdy nie wiadomo gdzie najdzie go wena do napisania kolejnego perfekcyjnego artykułu. W wolnych chwilach oddaje się swojej największej pasji, którą są stare samochody.

Powiązane Artykuły

Yoga 520 – recenzja

Lenovo

ThinkPad T550 - recenzja

Lenovo

Lenovo ThinkPad X1 YOGA - recenzja

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Kup Lenovo Legion i zyskaj
Zyskaj do 500 złotych od Lenovo Legion za zakup sprzętu dla graczy!

Wystarczy kupić dowolnego laptopa lub komputer stacjonarny Lenovo Legion, aby otrzymać nawet 500 złotych zwrotu w gotówce. Komputery stacjonarne i...

Close