Ciekawostki

5 widgetów, które polubicie!

12 grudnia 2016, Aktualizacja 27 listopada 2018Lenovo

Lubicie korzystać z dodatkowych funkcji dostępnych z poziomu homescreena? Jeśli tak, to koniecznie zwróćcie uwagę na te widgety!

 • Transparent Clock & Weather
  Jak sama nazwa wskazuje, to łatwo dostępny i przejrzysty zegar z prognozą pogody. Ale to nie wszystko! Appka posiada mnóstwo dodatkowych funkcji - informuje np. o działaniu systemów urządzenia, dostępności Wi-Fi czy pojemności karty microSD oraz ilości wolnego miejsca.

 • Elixir 2
  Jeśli interesuje was, co dzieje się z waszymi smartfonami, ta aplikacja powie Wam wszystko - od temperatury CPU, poprzez ilość wykorzystywanego RAM-u, liczbę aktualnie obsługiwanych procesów aż do napięcia w zasilaniu i stanu baterii! To jedno z najlepszych dostępnych narzędzi monitorujących system!

 • Slider
  Szybki dostęp do ustawień głośności multimediów i rozmów, jasności ekranu, dźwięków systemu, kontrastu, natężenia kolorów… Jeśli lubicie mieć te wszystkie funkcje pod ręką, to aplikacja dla Was! Przy tylu pożytecznych opcjach, oferuje również niezwykle prostą obsługę i tylko minimalnie obciąża system.

 • Zooper
  Na pierwszy rzut oka to tylko data i godzina - ale w rzeczywistości dużo więcej. Zooper łączy funkcjonalności wielu widgetów (kalendarz, pogoda, monitoring systemu) w przystępnej formie i oferuje niezliczone opcje personalizacji - łącznie z rozmiarem, kolorami i cieniami na ekranie!

 • Sticky Notes
  Coś dla miłośników notatek. Sticky Notes pozwala je szybko sporządzać i sortować. Notatki są scrollowalne - nie ogranicza nas przestrzeń na wirtualnej karteczce. Aplikacja jest niezwykle prosta - niewielka ilość dodatków ułatwia obsługę, ale może rozczarować gadżeciarzy.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Myszka dla gracza: jak wybrać najlepszą?

Ogromna popularność gier multiplayer oraz szybki rozwój e-sportu sprawiły, że wybór myszki stał się zdecydowanie trudniejszym zadaniem niż kilka lat...

Close