Newsy

Witaj w rodzinie laptopów YOGA!

16 kwietnia 2019, Aktualizacja 10 czerwca 2019Jarosław Łyszkowski

Zastanawiasz się dlaczego Yoga C930 ma w swojej nazwie literę C? Wiesz, czym różni się seria S od serii C? Dziś rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Rodzina laptopów Yoga wciąż się powiększa i staje coraz bardziej zróżnicowana. Przygotowaliśmy krótką animację, dzięki której poznasz charakterystyczne cechy każdej z trzech serii laptopów Yoga: C, S i Book.

Witaj w rodzinie laptopów Yoga! Każdy w niej jest elegancki, ale zarazem wydajny. Lubi rozrywkę, ale i doskonale nadaje się do mobilnej pracy. I zaskakują inteligentnymi funkcjami. Rozróżnisz je po jednej literze, polubisz za to, co potrafią!

Yoga C

Jako pierwsza: Yoga C. C jak Convertible, czyli konwertowalny. Jej zawias 360 stopni sprawia, że zamiast jednego – masz kilka niesamowitych urządzeń w jednym! Zupełnie, jak z luksusowym, sportowym cabrio – nie ograniczasz się!

Yoga S

A oto Yoga S. S czyli Slim, bo jest smukła. Ultrasmukła. W kwestii zawiasów jest bardziej tradycyjna, ale w kwestii elegancji – nie idzie na kompromisy!

Yoga Book

Wreszcie… Yoga Book, nie B, tylko Book – bo nie uznaje drogi na skróty! Jest za to mistrzem w odnajdywaniu źródeł kreatywności. Masz historię do opowiedzenia? Wspólnie możecie ją napisać, narysować czy nawet… zaprojektować!

C.. S.. Book… Którąkolwiek wybierzesz – stworzycie zgrany duet! Witaj w rodzinie!Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Jarosław Łyszkowski

Człowiek renesansu, który nie boi się żadnych wyzwań. Dużą część swojego życia spędził w telewizji, działając „od kuchni”. Dziś nie rozstaje się ze swoim ThinkPad'em, bo nigdy nie wiadomo gdzie najdzie go wena do napisania kolejnego perfekcyjnego artykułu. W wolnych chwilach oddaje się swojej największej pasji, którą są stare samochody.

Powiązane Artykuły

Podnosimy poprzeczkę - Lenovo Yoga C930

Lenovo

Yoga Book C930 - futurystyczna wizja laptopa

Lenovo

Lenovo Yoga Book C930 — laptop z dwoma wyświetlaczami i technologią E Ink

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Sen jest dla słabych
Nie śpij, wygraj – zestaw gadżetów LenovoZone do zgarnięcia!

Chrapiesz? To nieważne! Ważne, że masz chrapkę na nagrody umilające pracę, granie i oglądanie. Odpowiedz na jedno pytanie i stań...

Close