Newsy

Współpraca Lenovo i Google przy autonomicznych goglach Daydream VR

18 maja 2017, Aktualizacja 20 września 2018Lenovo

1

Lenovo po raz kolejny współpracuje z Google, tym razem przy tworzeniu nowego produktu do wirtualnej rzeczywistości (VR), który dla każdego dostarczy porcję wciągającej rozrywki.

Już niedługo będziemy mogli zobaczyć efekty tej kooperacji, czyli wczesną wersję autonomicznych gogli Daydream. Będzie to jedno z pierwszych urządzeń do obsługi technologii WorldSense™, pozwalającej na wejście w wirtualny świat i poruszanie się po nim tak, jak w rzeczywistości. Użytkownicy będą mogli liczyć na jeszcze intensywniejsze i bardziej realistyczne doznania, ponieważ urządzenie reaguje na ruch. W 2016 roku zaprezentowany został pierwszy efekt współpracy Lenovo i Google – Lenovo Phab 2 Pro — innowacyjny phablet z technologią Tango, który oferuje funkcje rozszerzonej rzeczywistości (AR).

Czym są autonomiczne gogle VR?

W porównaniu z produktami dostępnymi na rynku, nie wymagają skomplikowanej konfiguracji zewnętrznych sensorów, co pozwala na bardziej komfortowe użytkowanie. Dodatkowo autonomiczne gogle VR tworzone przez Lenovo i Google wyróżniają czujniki wbudowane w konstrukcję urządzenia. Teraz, aby móc się w pełni cieszyć doświadczeniami z wirtualnej rozrywki – wystarczy założyć na głowę google i rozpocząć zabawę. Technologia WorldSense™ w goglach VR umożliwia wprowadzenie do środowiska 3D naturalnych zachować użytkownika. Pozwala to m.in. na odskoczenie na bok w celu zmylenia przeciwnika, czy na robienie uników podczas gry w dwa ognie.

Zabawa w wirtualnej rzeczywistości już niebawem będzie dostępna dla wszystkich. Developrzy będą dostarczać nowe funkcję VR, co z pewnością przełoży się na bogatsze doświadczenia w ulepszonej formie.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Aktywne aplikacje
5 aplikacji, z którymi osiągniesz wymarzoną sylwetkę

Za chwilę lato, a Tobie brakuje formy? Z tymi pięcioma aplikacjami zdrowy i aktywny styl życia nie tylko będzie przyjemny,...

Close