Newsy

Wyniki konkursu RekomendAkcja

7 września 2020, Aktualizacja 28 września 2020Lenovo

wyniki_konkurs_rekomendakcja

31 sierpnia 2020 r. zakończyliśmy konkurs LenovoZone: RekomendAkcja, w którym nagrodą główną był laptop Lenovo ThinkBook 15.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Było ich bardzo dużo – wybór nie był łatwy!

Uczestnicy konkursu wykazali się niebywałą oryginalnością i kreatywnością przy rekomendowaniu swoich urządzeń firmy Lenovo. Zgodnie z regulaminem, jury wybrało zwycięzcę nagrody głównej oraz dwóch laureatów, do których trafią nagrody pocieszenia. 

Pierwszą, a zarazem główną nagrodę [ThinkBook 15] otrzymuje użytkownik „Ciastko” za rekomendację laptopa Lenovo Yoga 520 o treści:


„Mamy ten model jakieś 1,5 roku i jest jak członek rodziny, może nawet w rankingu domowników jedno oczko przed psem. Mój Stareńki wozi go prawie codziennie na rowerze do pracy i z powrotem, raz nawet na trasie przywitał się z chodnikiem – w laptopie od tej pory coś grzechocze, a i tak nadal działa bez najmniejszego zarzutu. Mój bombelek kilka razy trzasnął klapą jak drzwiami do stodoły, nakruszył na klawiaturę już ze 2 bochenki chleba, nawet raz wylał soczek i nic! (Chociaż oczywiście takich akcji nie rekomenduję!;)) Możliwość ustawienia w kształt „daszka” jest idealna na wieczorny serialik w łóżku. Jakość dźwięku i obrazu podczas oglądania filmów jest na tyle zadowalająca, że nawet nam nigdy nie przeszło przez myśl, żeby przerzucać obraz na TV. Ja używam tego laptopa głównie do zwykłego surfowania po sieci i czasem do pracy, dzieciak do oglądania bajek, ale za to Małż wykorzystuje go do wszelkich dziwnych akcji związanych z jego pracą i nigdy na nic nie narzekał. Włącza i wyłącza się ekspresowo, zero mielenia i wieszania, a bateria póki co wciąż tak długo trzyma, że zwykle musimy szukać ładowarki, bo zawsze zakopie się już pod innymi rzeczami.  Nie znam się na technicznych parametrach, ale po crashtestach 4 innych laptopów na przestrzeni lat, ten sprzęt to dla mnie ideał, polecam :)”

Nagroda II stopnia [zestaw gadżetów Lenovo] trafia do użytkownika „Bartekb” za rekomendację Tabletu Lenovo Tab 4 8 o treści:


Tą historią, nie dla dzieci,

sprzęt Lenovo chce polecić.

Tablet, który tu widzicie,

uratował mi raz życie.

Rzecz się działa tego lata.

Miejsce – mała, leśna chata,

Wokół zaś tatrzańskie lasy.

Tam spędzałem swoje wczasy.

W tej to chatce pośród lasu,

Mając w bród wolnego czasu,

czytam książkę na tablecie

nie myśląc o bożym świecie.

Wtem drzwi z hukiem się otwarły,

a ja w bezruchu zamarły,

bo w drzwiach tych się ledwie mieścił

niedźwiedź o brunatnej sierści.

By ocalić moje życie,

przydał się mi wyśmienicie 

sprzęt już wcześniej wymieniony:

tablet mój nieoceniony.

Najpierw fleszem aparatu

dałem misiu do wiwatu,

oślepiając go na chwilę.

Na początek dobre tyle.

Dalej w kolejce „atrakcji”

włączyłem jakiś film akcji.

Niedźwiedź nie miał tęgiej miny 

na dźwięk w filmie strzelaniny.

Miś się poczuł skołowany.

Musiał zmienić swoje plany.

Zamiast mnie zaatakować,

uciekł się do gawry schować.

Morał tej historii taki,

że sprzęt ten nie byle jaki,

należy szczerze pochwalić,

bo może życie ocalić!

Nagroda II stopnia [zestaw gadżetów Lenovo] trafia do użytkownika „Herbina” za rekomendację komputera Lenovo Legion T730 Tower o treści:

Komputer T730 Tower stanowi nader udatny przykład kwintesencji korzystnego mariażu między nowoczesnością a wygodą użytkowania. Ci, którzy mieli okazję zapoznać się z tą rewelacyjną maszyną w obudowie typu tower, wiedzą już, że dzięki temu temu wybitnemu osiągnięciu najnowszej technologii, mogą zapoznać się z najnowszymi grami, świat których pochłonie ich bez reszty. Jest to z pewnością bardzo wydajny sprzęt, który wart jest, by wydać na niego nasze ciężko zaoszczędzone pieniądze; urządzenie, jakie zafascynuje swymi możliwościami każdego użytkownika. A dlaczego? Otóż posłuchajcie! Po pierwsze – wygląd. Tak, wygląd! Estetyka komputera również jest bardzo ważnym, nawet jeśli nie kluczowym czynnikiem, określającym to jak na rynku przyjmie się dany sprzęt. Tu od razu muszę powiedzieć, że pod tym względem szczególnie spodobała mi się praktyczność następującego rozwiązania: otóż komputer posiada rączkę do przenoszenia. Szeroko pojęta estetyka komputera stoi na bardzo wysokim poziomie, gdyż w chwili gdy uruchomimy T730 Tower, wnętrze komputera rozświetla się mnogością różnobarwnych diod, co daje bardzo interesujący efekt estetyczny. Możliwość tę jednak można wyłączyć w specjalnej aplikacji. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie elementy obudowy komputera pasują do siebie jeśli chodzi o wygląd; po lewej stronie znajduje się szybka, przez która można zajrzeć do wnętrza urządzenia. Ściany obudowy wykonane są zaś solidnie. Słowem; każdy element ma swoje ściśle określone miejsce. Tak więc tutaj muszę dać urządzeniu bardzo dużego plusa z uwagi na jego nader atrakcyjną stylistykę.  Legion T730 można też wyposażać w dodatkowe akcesoria, jako ze posiada on wiele portów. Zoptymalizowano go także pod kątem przegrzewania się, stosując dwukanałowy system chłodzenia, zapewniający cicha pracę wentylatora urządzenia i jego większą wydajność. Na komputerze tym można również grać we właściwie wszystkie gry, jakie ostatnio wyszły, jako że model T730 wyposażono w najnowocześniejsze procesory Inter Core ósmej generacji. Gdy gramy w grę na owym komputerze, technologia Dolby Atmos pozwoli graczowi przenieść się niejako w sam środek akcji rzeczonej gry, generując brzmiące realistycznie, niezapomniane wrażenia dźwiękowe.  Dlatego też uważam, że doprawdy warto jest zakupić ten komputer : )

Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!

Zwycięzców prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych. 

Dziękujemy za liczne zgłoszenia konkursowe, poświęcony czas i zaangażowanie!

Zespół LenovoZoneJak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 2.2 / 5. Liczba głosów: 17

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

Elektroniczna krtań mumii. Jak przyszłość pomaga odkrywać przeszłość?

Lenovo

Połączenie technologii z designem? Lenovo zostaje oficjalnym partnerem firmy Aston Martin w zakresie dostarczania stacji roboczych

Lenovo

Cyfrowe wspomaganie wzroku – nadzieja w zasięgu ręki czy pieśń przyszłości?

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Elektroniczna krtań mumii. Jak przyszłość pomaga odkrywać przeszłość?

Niedawno, brytyjscy badacze za pomocą tomografu komputerowego, drukarki 3D, aparatu głosowego i syntetyzatora odtworzyli głos człowieka sprzed 3000 lat. Jak...

Close