Newsy

YOGA – tablet inny niż wszystkie

5 grudnia 2013Lenovo

Lola, Novika i Victoria

Stare powiedzenie mówi, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. My się absolutnie z tym nie zgadzamy! Jako dowód, chcemy ci przedstawić tablet Lenovo YOGA – urządzenie o wielkich możliwościach, a zarazem jedną z gwiazd nietypowej sesji zdjęciowej.

Czy siedzisz w domu, czy biegasz po mieście. Czy wypoczywasz na łonie przyrody, czy aktywnie spędzasz czas, podróżując lub uprawiając sport. Pracujesz, bawisz się, przeglądasz wiadomości, czytasz, albo oglądasz ulubione klipy na YouTube. W każdym z tych przypadków, tablet YOGA będzie jak znalazł.

Udowadniali to nasi DO’ersi, którzy wzięli udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Każdy z DO’ersów reprezentuje zupełnie inny świat – od muzyki, przez fotografię, gry komputerowe do projektowania mody. Zawsze jednak YOGA spełnia ich oczekiwania.

Projektanci, fotografowie, czy osoby po prostu zainteresowane modą docenią wysokiej jakości obraz i matrycę tabletu zapewniającą szerokie kąty widzenia. Ci, dla których liczy się moc i wydajność na pewno skorzystają z pełni możliwości czterordzeniowego procesora i dużej ilości pamięci RAM. Esteci zachwycą się natomiast eleganckim, przyciągającym wzrok wzornictwem urządzenia. Wystarczy zresztą spojrzeć na świetne fotografie będące owocem sesji zdjęciowej, by prędko zwrócić uwagę na YOGĘ.

Lidia Popiel i YOGA

Wspominaliśmy jednak, że ten tablet nadaje się do naprawdę wielu rzeczy i wcale nie rzucaliśmy słów na wiatr. Oprócz świetnych podzespołów, urządzenie zaskakuje rozwiązaniami takimi jak możliwość prędkiej zmiany trybu jego pracy. Można z niego korzystać typowo – trzymając tablet w dłoni. Można go jednak położyć i delikatnie podnieść dzięki specjalnej podstawce, by wygodniej czytać lub „konsumować” pliki multimedialne (i nie, nie trzeba w tym celu dokupować do niego drogich akcesoriów). W końcu można też odprężyć się i po prostu postawić tablet i leżąc przed nim wykorzystywać go w dowolnym celu. Liczy się przecież przede wszystkim twoja wygoda.

Będąc poza domem nie musimy się natomiast martwić o to, że nasze urządzenie prędko się rozładuje. Super wytrzymała bateria wbudowana w tablet YOGA sprawia, że może pracować nawet 18 godzin bez konieczności ładowania. Nawet w dalekiej podróży lub w trakcie całodniowej wyprawy na łono przyrody nie będziesz nerwowo zerkał na wskaźnik naładowania baterii, a po prostu miło spędzał wolny czas.

Na wstępie o tym nie wspominaliśmy, ale YOGA jest też dobrym przyjacielem twoich innych urządzeń mobilnych. Tablet posiada wbudowane złącze USB OTG, dzięki któremu możemy naładować chociażby wyczerpującego się smartfona.

Wierzymy w to, że YOGA jest tabletem innym niż wszystkie. Wierzymy w to, że niezależnie od prób na jakie ją wystawisz i celów w jakich chcesz ją wykorzystać, YOGA cię nie zawiedzie. Możesz się o tym przekonać w bardzo prosty sposób. Tablet jest już dostępny w Polsce. Zachęcamy cię, byś wypróbował jego możliwości.

Łukasz Jemioł i tablet YOGAUdostępnij

Komentarze do artykułu

Komentarze do artykułu mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

PkpPeter123

Celny Kursor 282 posty 264 pkt.
2016-12-30 09:47:22

Bardzo fajny artykuł. Polecam przeczytać!

ideapad100

Wielki Procesor 1098 posty 1154 pkt.
2016-12-08 15:59:24

Interesująca publikacja, przydatne informacje. :-)

asusowiec

Wielki Procesor 1171 posty 975 pkt.
2016-12-07 17:00:06

Super artykuł, bardzo ciekawy.


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Przeczytaj poprzedni wpis:
Trendy technologiczne na rok 2014

Kiedy piszemy te słowa, powoli dobiega końca rok 2013. Co przyniesie kolejny - jakie będą najważniejsze trendy w świecie nowoczesnych...

Zamknij