Newsy

Cashback z marką Lenovo – zrób zakupy i odzyskaj część swoich pieniędzy!

21 sierpnia 2017, Aktualizacja 5 marca 2018Lenovo

W sierpniu 2017 roku rusza program Cashback obejmujący urządzenia marki Lenovo. To dzięki niemu konsumenci, którzy kupią idealny multimedialny zestaw, będą mogli odzyskać część wpłaconych pieniędzy na swoje konto. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Zapoznaj się z mechanizmem jego działania i wybierz się na zakupy.

Cashback z lenovo

Jak działa cashback?
Aby uzyskać częściowy zwrot poniesionych kosztów, wystarczy kupić komputer stacjonarny lub notebook konsumencki marki Lenovo i w terminie nie dłuższym niż 2 tygodnie, dokupić do niego jeden z monitorów objętych promocją, do których należą następujące modele: LI2264d, LI2364d, L24i (FHD), L24q (QHD), L27q (QHD), Y27f F-Sync oraz Y27g G-Sync. Zakupiony sprzęt należy zarejestrować na stronie www.lenovocashback.com, w ciągu 7 dni od dnia ostatniej transakcji. Pieniądze z akcji „Cashback” zostaną przelane na konto podane w formularzu w ciągu 30 dni.

Ile zyskujesz?
W programie Cashback można odzyskać 120, 160 lub 200 złotych. Wszystko zależy od wybranego rodzaju monitora. Najwięcej zwrotu generują modele gamingowe: Lenovo Y27f F- Sync oraz Lenovo Y27g G-Sync. Celem akcji jest stworzenie zestawu multimedialnego składającego się z monitora i komputera (stacjonarnego lub notebooka), co wyklucza zarejestrowanie dwóch monitorów.

Czego potrzebujesz?
Po zakupie sprzętów należy pamiętać o zachowaniu paragonu lub faktury. Dodatkowo przy procesie rejestracji niezbędny będzie numer seryjny zakupionych urządzeń. Coś jeszcze? Nie! Wystarczy wypełnić wszystkie rubryki i czekać, aż zwrot pojawi się na koncie. Od teraz stworzenie multimedialnego zestawu marzeń zyskuje nowy poziom przyjemności. Wystarczy wejść do elektronicznego świata pełnego możliwości z marką Lenovo.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Zostań profesjonalnym graczem
30 DaysToPro z Lenovo Legion – Kuźnia e-sportowych talentów

Czy można stworzyć profesjonalną drużynę gamingową w 30 dni? Okazuje się, że tak. Zawodnicy The Legion udowadniają, że dzięki systematyczności,...

Close