Newsy

Zostań mistrzem w piłkarskim konkursie ThinkFootball i wygraj laptopy Lenovo

16 czerwca 2020, Aktualizacja 30 czerwca 2020Lenovo

thinkfootball grafika

Jeżeli tęsknicie za piłkarskimi emocjami i znacie się na footballu, już 15 czerwca możecie zweryfikować swoją wiedzę w konkursie ThinkFootball. Do wygrania są atrakcyjne nagrody – laptopy Lenovo ThinkBook 13s oraz ThinkBook 14.

W połowie czerwca miało rozpocząć się wielkie święto fanów footballu  – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020. Tegoroczna edycja turnieju pod kilkoma względami zaplanowana została wyjątkowo – nowością był pomysł, aby rozegrać mecze w 12 europejskich miastach. Jednak ze względu na obecną sytuację UEFA zdecydowała, że wydarzenie zostanie przesunięte na 2021 rok. 

Żeby chociaż w niewielkim stopniu zrekompensować czas oczekiwania na nowy termin rozgrywek, firma Lenovo zorganizowała dla polskich kibiców konkurs z cennymi nagrodami. W konkursie liczy się celność, szybkość udzielanych odpowiedzi oraz kreatywność. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody:

• Lenovo ThinkBook 13s (nagroda I stopnia)

• Lenovo ThinkBook 14 (nagroda II stopnia)

• Zestaw gadżetów Lenovo (nagroda III stopnia)

Jak wziąć udział w konkursie?

Do udziału w rozgrywce niezbędne będzie konto gracza, które należy założyć na stronie www.thinkfootball.pl. Następnie uczestnik będzie mógł wybrać jeden z dwóch poziomów trudności – Półprofesjonalny lub Zawodowiec. Zabawa polega na odpowiedzi na serię pytań o piłce nożnej. Test składa się z dziewięciu pytań zamkniętych, w skład których wchodzą zadania tekstowe, obrazkowe i dźwiękowe oraz jedno pytanie otwarte. Punkty przyznawane będą za udzielenie poprawnych odpowiedzi, czas rozwiązania testu, a także kreatywność w przypadku pytania otwartego. Każdy z uczestników będzie mieć 3 szanse aby zmierzyć się z wyzwaniem. Trzy osoby z największą liczbą punktów otrzymają wyjątkowe nagrody od firmy Lenovo. Szczegółowy regulamin dostępny TUTAJ.

Konkurs ThinkFootball rozpocznie się 15 czerwca 2020 r. i potrwa do 29 czerwca br. do godz. 23:59. Zwycięzców poznamy 6 lipca.

Seria ThinkBook

ThinkBook to seria eleganckich, szybkich oraz wydajnych laptopów, umożliwiających nieprzerwaną pracę oraz oferujących szereg zabezpieczeń działających w tle. Funkcja stanu wstrzymania przy zachowaniu połączenia w Windows wybudza laptop w mniej niż pół sekundy oraz umożliwia pobieranie e-maili i słuchanie muzyki, nawet gdy laptop jest w trybie uśpienia. Technologia szybkiego ładowania przydaje się do korzystania z urządzenia w podróży. Bezpieczeństwo zapewnia czytnik linii papilarnych, który umożliwia logowanie się i włączanie ekranu jednym dotknięciem — tak jak w smartfonie. Przekątne wyświetlaczy laptopów ThinkBook mają w zależności od wersji 13,3, 14 lub 15 cali. ThinkBooki wyróżniają się też fantastycznymi funkcjami rozrywkowymi i co równie ważne przyciągają wzrok.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Udostępnij

Powiązane Artykuły

Jak zainstalować Windows 10?

Lenovo

Jaśniejsza cyfrowa przyszłość dzięki urządzeniom Lenovo z odłączanym ekranem

Lenovo

Uzależnienie od telefonu, uzależnienie od komputera. Uzależnienie od internetu. Nastała era człowieka wirtualnego?

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Przeczytaj poprzedni wpis:
windows 10 instalacja
Jak zainstalować Windows 10?

Instalacja Windows 10 jest... bardzo prosta. W zasadzie można stwierdzić, że instalacja systemu operacyjnego jeszcze nigdy nie była tak intuicyjna...

Zamknij