Newsy

Zrób to z Lenovo

3 lipca 2013, Aktualizacja 17 kwietnia 2018Lenovo

TopLenovo

Interesujesz się modą, designem albo fotografią? Krew szybciej krąży ci w żyłach, gdy myślisz o wyścigach, grach komputerowych lub muzyce? Jeśli tak, to bardzo dobrze! W projekcie Lenovo: „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo”, szukamy młodych talentów chcących rozwijać swoją pasję pod okiem ekspertów.

Projekt „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo” to wielka szansa dla ludzi aktywnych, ambitnych i kreatywnych. Dla tych, którzy żyją swoją pasją i chcą ją rozwijać.

Od dziesiątego czerwca, Lenovo szuka młodych talentów chcących spełniać swoje marzenia. Oferujemy szansę poznania i uczenia się od osób odnoszących duże sukcesy zawodowe. W projekcie biorą udział: mistrz świata w grach komputerowych Wiktor ”TaZ” Wojtas, ilustratorka mody Olka Osadzińska, fotografka Lidia Popiel, wokalistka i dziennikarka radiowa Novika, projektant mody Łukasz Jemioł, kierowcy rajdowi RMF 4Racing Team oraz projektantki z Lola Victoria Design. Nazwaliśmy ich „Do’ersami”.

Co miesiąc, będzie można zobaczyć jak swoją pasję realizują kolejne z wymienionych osób. Mało tego, organizowane będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wygrać będzie można między innymi zaproszenia na warsztaty, w trakcie których Do’ersi ujawnią tajniki pracy, podzielą się  doświadczeniem i wskażą, jak rozwijać swój talent.

To jednak nie koniec. W grudniu odbędzie się wielki finał konkursów. Wtedy też wyłoniony zostanie zwycięzca, który otrzyma bardzo atrakcyjną nagrodę pieniężną. Ma ona pomóc w rozwijaniu jego pasji lub umożliwić mu spełnienie marzenia.

W czerwcu wystartował pierwszy etap projektu. Zadaniem osób chcących wziąć udział w projekcie jest kreatywne wykorzystanie jednego z utworów muzycznych Noviki. Zachęcamy do tworzenia remiksów, nagrywania coverów czy kręcenia klipów wideo. Dla najlepszych przygotowaliśmy nie tylko nagrody niespodzianki, ale i dwadzieścia zaproszeń na warsztaty muzyczne, w trakcie których Novika podzieli się swoją wiedzą na temat branży muzycznej.

Novika-DOersi

Utwór Noviki i więcej informacji na temat konkursu znaleźć można na oficjalnej stronie projektu „Zrób to z Lenovo”. W drugiej połowie lipca ogłoszone zostaną jego wyniki, a od 25 lipca odbędą się warsztaty muzyczne z Noviką.

Sierpień stanie natomiast pod znakiem fotografii. Gwiazdą tego miesiąca będzie Lidia Popiel. Kreatywne i aktywne osoby już teraz zachęcamy do zastanowienia się, co przygotują na konkurs „Zawsze chciałem… nauczyć się fotografii”.

Na tym oczywiście nie koniec. Do końca roku organizować będziemy spotkania z kolejnymi Do’ersami oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Wszystko co powinieneś wiedzieć na temat projektu „Zrób to z Lenovo”, znaleźć możesz na jego oficjalnej stronie internetowej.

Pokaż, że masz talent. Pokaż swoją pasję i dołącz do nas jeszcze dziś.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

Czyszczenie pamięci krok po kroku - HelpZone #41

Lenovo

Czym jest i co robi BIOS? - HelpZone #52

Lenovo

#ifihadaYOGA: Jak uszczęśliwić kota?

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
IdeaPad Y500 – „laptop do gier” to za mało

Jak się okazało podczas E3, w najbliższym roku pojawi się przynajmniej kilkanaście interesujących tytułów na PC. Gry, grami. Trzeba jeszcze...

Close