Newsy

„For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” – ostatni z warsztatów projektu za nami. Znamy osoby, które zawalczą o nagrodę główną.

7 marca 2014Lenovo

DO’ersi Lenovo – Novika, Łukasz Jemioł, Lidia Popiel oraz Olka Osadzińska przeprowadzili warsztaty z młodymi ludźmi, którzy mają swoje pasje. 3 marca odbyło się ostatnie spotkanie robocze z ambitnymi twórcami. Jurorzy oceniali kreatywność i determinację. Najwięcej pozytywnej energii odkryto u 8 szczęśliwców i to oni teraz staną przed finałowym wyzwaniem – mają wykonać projekt, nawiązujący do swojej działalności artystycznej, który potwierdzi, że są DO’ersami.

W etapie myzycznym wybrani przez Novikę to: Tom Glass (Tomasz Szklarski) i LA Wasted (Jacek Paciorkowski). Fotografka Lidia Popiel postawiła na Paulinę Wydrzyńską i Radka Kępę. Ilustratorka Olka Osadzińska wybrała niebanalne artystki – Jagę Slowińską i Patti Szot. Natomiast projektant Łukasz Jemioł wybrał Agę Gniłkę i Ewę Stepnowską.

Efekty pracy tej niesamowitej grupy ludzi z pasją będzie można śledzić na stronie zrobtozlenovo.pl oraz na Facebooku.

Warsztaty z Olką OsadzińskąPrzebieg finału zaplanowano następująco: Novika, Lidia Popiel, Olka Osadzińska i Łukasz Jemioł wybiorą po jednej osobie z każdej kategorii do ścisłego finału „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!”. Piątego finalistę wybiorą internauci.

Następnie głos zostanie oddamy fanom marki Lenovo i wszystkim kibicującym. Przez cały czas trwania rywalizacji finaliści będą zbierać „lajki” na Facebook’u. Spośród trzech prac z największą ilością polubień, jury składające się ze znanych i cenionych osobistości, wybierze zwycięzcę. Internauci, którzy wezmą udział w głosowaniu, będą mieli szansę na wygranie produktów marki Lenovo.

Więcej o konkursie i finale projektu na stronie www.zrobtozlenovo.pl/final/ .Udostępnij

Komentarze do artykułu

Komentarze do artykułu mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

PkpPeter123

Celny Kursor 282 posty 264 pkt.
2016-12-30 09:47:49

Bardzo fajny artykuł. Polecam przeczytać!

asusowiec

Wielki Procesor 1171 posty 975 pkt.
2016-12-07 16:58:53

Super artykuł, bardzo ciekawy.

ideapad100

Wielki Procesor 1098 posty 1154 pkt.
2016-11-20 14:52:40

Dobrze robić co się uwielbia i jeszcze kasę zarabiać. :-)


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Przeczytaj poprzedni wpis:
„For Those Who Do” – konkurs Lenovo i TaZ’a

DO’ersi to ludzie z pasją, którzy nie boją się wyzwań i są zdeterminowani, aby osiągnąć swój cel. Do kolejnego etapu...

Zamknij