tablet TAB 2A8-50L

17 lip 2019, 08:11
KasiaW

KasiaW

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

tablet TAB 2A8-50L

17 lip 2019, 08:11
Witam. Posiadam Tablet TAB 2A8-50L, chcąc mieć internet mobilny, kupiłam karte Plusa.
Wiem,że ten tablet nie ma funkcji dzwonienia i odbierania rozmów telefonicznych. Do tego mam telefon. Chciałam mieć po prostu internet w tablecie. Jadąc gdziekolwiek będe mogła korzystać nie połączając się z internetem w telefonie. Niestety na uruchomieniu wogóle karty poległ Pan w salonie , bo pierwsza karta okazała się uszkodzona więc założono drugą . Tablet widzi kartę , lecz nie mogę jej aktywować, ani doładować konta. Ponadto szukając wczoraj jakiejkolwiek aplikacji na moim urządzeniu znalazłam tylko ikonkę "zestaw narzędzi karty sim" po kliknięciu mam informację , że aplikacja nie została zainstalowana. Nie wiem czy idąc tym tropem powinnam zainstalować aplikację do karty SIM?
Proszę o pomoc .
Pozdrawiam ;)

Re: tablet TAB 2A8-50L

17 lip 2019, 09:55
admin

admin

moderator 2269 posty 35 pkt.

17 lip 2019, 09:55
Nie wydaje mi się, żebyś potrzebowała jakichś specjalnych appek do obsługi karty SIM w tablecie.
Tę nową kartę SIM włóż do swojego telefonu, doładuj, sprawdź czy działa (wykonuje połączenia, przesyła dane), a potem ponownie włóż do tableta.
Karta powinna zostać automatycznie rozpoznana i powinnaś móc od razu korzystać z transferu danych.

17 lip 2019, 10:18
KasiaW

KasiaW

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

17 lip 2019, 10:18
ok .
dziękuję, spróbuję w ten sposób.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany