Tablet Lenovo Miix 300 - problem z wifi

05 sty 2017, 21:37
Zachlany

Zachlany

Początkujący User 3 posty 0 pkt.

Tablet Lenovo Miix 300 - problem z wifi

05 sty 2017, 21:37
Witam,
niedawno zakupiłem wyżej wymieniony tablet, jednak mam jeden znaczący problem - nie mogę w pełni korzystać z wifi. Na innych urządzeniach (telefony, laptopy, pozostałe tablety) internet działa jak należy, a na tym tablecie nie. Po połączeniu internet działa z niską prędkością albo wcale, co znacznie utrudnia korzystanie. Po podłączeniu modemu internetowego na kartę internet działa bez zarzutów. Aktualizowałem sterowniki karty sieciowej, zmieniłem serwer DNS w protokole internetowym w wersji 4 (słyszałem, że to może pomóc) na 8.8.8.8 i 8.8.4.4, jednak to nie pomaga. Co mogę zrobić, aby wifi na tym tablecie działało bez problemów?
Pozdrawiam

Re: Tablet Lenovo Miix 300 - problem z wifi

05 sty 2017, 22:06
sig

sig

Prawdziwa Ikona 666 posty 329 pkt.

05 sty 2017, 22:06
Sprawdzasz w tym samym pomieszczeniu co inne urządzenia? Spróbuj też inaczej trzymać tablet, być może przypadkiem zasłaniasz antenę. Albo też zanieść to pod router, i sprawdzić jak tam działa. Spróbuj też https://support.lenovo.com/pl/pl/solutions/ht502846

07 sty 2017, 13:42
Zachlany

Zachlany

Początkujący User 3 posty 0 pkt.

07 sty 2017, 13:42
Sig - dziękuję, wykonałem kilka poleceń z dodanego przez Ciebie linku i internet chodzi znacznie lepiej, nie jest to szczyt marzeń, lecz to już jest pewnie wina samego internetu, jego prędkości itp. Jeszcze raz dziękuję.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo