Moja Recenzja Laptopa Lenovo Z51-70

21 wrz 2016, 16:09
z51-70lenówka

z51-70lenówka

Młody Klikacz 12 posty 50 pkt.

Moja Recenzja Laptopa Lenovo Z51-70

21 wrz 2016, 16:09
Cześć! Co do laptopa;
- Za sprzęt ten wydamy ok. 2000 zł,
-Sprzęt średnio nadaje się do gier, (przynajmniej ten laptop z51-70 który ja posiadam)
- Bateria pracuje dosyć długo. Robiłem test, pracowałem na laptopie bez ładowarki aż się rozładuje. 2-3 godziny, a w trybie hibernacji jeszcze dłużej.
- Laptop chodzi płynnie
- Klawiatura nieco odbija, ale może być
- Obsługuje rozdzielczość FULL HD
- Posiada przydatną matową matryce
-Ładowarka potrafi naładować sprzęt w niespełna godzinę
-Laptop bardzo szybko potrafi połączyć się z siecią

W laptopie tylko przeszkadza mi to, że nie pogram na nim w fifę 17, ponieważ jak gram w demo to temperatura procka wzrasta gwałtownie do nawet 70 stopni, co jest bardzo niebezpieczne.
Więc ten laptop nie będzie do gier...
Ale ogólnie polecam, do pracy czy dla ucznia na pewno wystarczy.

Re: Moja Recenzja Laptopa Lenovo Z51-70

21 wrz 2016, 22:33
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2590 posty 1569 pkt.

21 wrz 2016, 22:33
z51-70lenówka napisał(a):
Za 2000zł ciężko znaleźć LAPTOPA do grania. W tych pieniądzach lepiej kupić stacjonarny. Będzie o niebo lepszy.

z51-70lenówka napisał(a):
temperatura procka wzrasta gwałtownie do nawet 70 stopni, co jest bardzo niebezpieczne
Maksymalna temperatura dla tego procesora to 105*C - 70*C nic mu nie zrobi. Niebezpiecznie zaczyna się robić dopiero w okolicy 90*C.
http://www.notebookcheck.pl/Intel-Core- ... 380.0.html

30 paź 2016, 11:36
iroock

iroock

Młody Klikacz 17 posty 55 pkt.

30 paź 2016, 11:36
Cytuj:
Najtańszy 2300 zł więc to jest jak dla mnie ok. 2500zł
Cytuj:
-Sprzęt średnio nadaje się do gier, (przynajmniej ten laptop z51-70 który ja posiadam)
Robisz recenzje podaj parametry albo link do nich, do jakich gier się nie nadaje, do jakichkolwiek czy do nowych gier?
Cytuj:
- Bateria pracuje dosyć długo. Robiłem test, pracowałem na laptopie bez ładowarki aż się rozładuje. 2-3 godziny, a w trybie hibernacji jeszcze dłużej.
W jaki sposób przebiegał test? Pamiętaj jedni na komputerze robią tabelki w excelu, a inni używają bardziej wymagających aplikacji.
Cytuj:
-Laptop bardzo szybko potrafi połączyć się z siecią
???

Tak trochę napisane żeby było, w żaden sposób nie zrecenzowałeś rzetelnie tego laptopa, jedyne co mogę wywnioskować to to, że nie będzie działać fifa17 co wiem po przeczytaniu parametrów, i to że szybko się ładuje.

Ale próbuj, nie śpiesz się z recenzją napisz ją na spokojnie i zrób to solidniej:)

28 lut 2017, 00:13
Dreamer

Dreamer

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

28 lut 2017, 00:13
Laptop całkiem dobrym jeśli chodzi o parametry za tę cenę ale bardzo delikatny i zawodny. Po zgłoszeniu problemów z grafiką serwis stwierdził wewnętrzne uszkodzenia mocowania obudowy laptopa. Oczywiście nie podlegają naprawie gwarancyjnej ponieważ to uszkodzenia mechaniczne. Koszt naprawy to 740 PLN a jeśli chodzi o problemy z obrazem to nie zauważono takowych. Naprawa musi być wykonana bo inaczej nie będą naprawiać reszty ale jak stwierdzili- problemów nie stwierdzono. Im dłużej laptop przebywa pod opieka różnego rodzaju autoryzowanych serwisow tym więcej uszkodzen- oczywiście mechanicznych i oczywiście z mojej winy. Ostatnio dowiedziałem się w rozmowie telefonicznej, że urwany jest również zaczep klawiatury. Dysk niby raportuje jakieś błędy ale pierwsza sprawa, która gwarant chce się zająć to moje 740 PLN. Dodam, że laptop nie nosił żadnych śladów uszkodzeń zewnętrznych a w środku stwierdzono niezły bigos. Albo przez sen grzebałem w nim widelcem albo ten sprzęt sypie się od środka bo tak został zaprojektowany. Myślisz, że takie rzeczy zdarzają się wyjątkowym pechowcom i Ciebie to nie spotka? Kup sobie taki laptop i zobaczysz ile warte są Twoje przeczucia. Ja byłem zaślepiony związkiem Lenovo z IBM. Jak widać, to IBMa pociągnęło w dół razem z moim portfelem. Nigdy więcej Lenovo.
Dodam,że moja sprawa ciągnie się już miesiąc i nikt nic nie może poza przyjęciem ode mnie 25% wartosci nowego laptopa.

10 kwi 2017, 14:04
Cyklonus

Cyklonus

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

10 kwi 2017, 14:04
Mam identyczny problem w Z50-70. Zawiasy naderwały obudowę. Oczywiście uszkodzenie mechaniczne i nie obejmuje gwarancja. Tym sposobem lenovo pozbyło się 90% roszczeń o gwarancję. I dalej może produkować tandetne laptopy. Powinni dodawać instrukcję, żeby nie dotykać bo inaczej nie uznajemy gwarancji, można tylko postawić na półce i patrzeć na niego.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo