Regulamin forum TechZone.

26 maja 2015, 13:02
Avodaya

Avodaya

Aktywny Gracz 162 posty 125 pkt.

Regulamin forum TechZone.

26 maja 2015, 13:02
Nie mogąc się doczekać działań administracji postanowiłem samemu pchnąć ulepszanie forum i społeczności do przodu. Proszę o nie odpowiadanie w tym wątku, stworzyłem oddzielny temat do dyskusji na temat poniższego regulaminu.

Regulamin forum TechZone v.0.01 :

1.Na forum obowiązuje kultura osobista , należy szanować innych mieszkańców.

2.Podawanie imienia i nazwiska zamiast nicku jest dobrowolne. Nie należy nikogo obrażać/uznawać za gorszego z powodu używania anonimowego nicku lub odwrotnie.

3.Zastosowanie porady zaproponowanej przez Ciebie w najgorszym wypadku nie będzie miało żadnego efektu. Nie możesz doprowadzić do sytuacji w której szkodzisz zamiast pomagać.

4. Nie należy kopiować porad z innych stron bez podawania źródła.

5.Udzielać odpowiedzi należy konkretnie. Zakazane są odpowiedzi w stylu „nie wiem, ale poszukaj w googlach.”

6.Osoba zadająca pytanie, powinna znać znaczenie skrótu RTFM. Zalecam również przeczytanie tego.

7.Powielanie wątku/odpowiedzi jest zabronione.

8.Odpowiedzi niezgodne z tematem wątku/spam nie są mile widziane.

Żałuję, że nie mogę grozić banem/inną formą kary za nie spełnianie powyższych zasad, a jedynie odwołuję się do Waszego sumienia w wirtualnym świecie.

Re: Regulamin foum TechZone.

26 maja 2015, 17:04
Lenovo Polska

Lenovo Polska

moderator 157 posty 6 pkt.

Re: Regulamin foum TechZone.

26 maja 2015, 17:04
Bardzo dziękujemy za ten wątek! Oczywiście chętnie wysłuchamy Waszych opinii na temat działania forum - postów robi się naprawdę sporo i czasami trudno wszystko na bieżąco wyłapać, zatem zebranie Waszych postulatów i propozycji w 1 wątku wydaje się słusznym rozwiązaniem. Pamiętajcie także, że zawsze można skontaktować się z nami pod mailem kontakt@lenovotechzone.pl
Natomiast w kolejnym etapie rozwoju Lenovo TechZone chcielibyśmy przyznawać najbardziej zasłużonym dla forum użytkownikom część uprawnień moderatorskich - co o tym myślicie? Planujemy też szereg innych benefitów dla takich osób :)

Re: Regulamin forum TechZone.

26 maja 2015, 17:29
lordtomasz24

lordtomasz24

Początkujący User 235 posty 44 pkt.

26 maja 2015, 17:29
ujmę to w ten OMG
To co wy płodziłaś dla nas jest chyba dla wszystkich zrozumiałe i jednoznaczne pyzatym od tego jest że tak to ujmę dyrekcja forum ale fajnie że się postarałaś

26 maja 2015, 18:08
Nozownik35

Nozownik35

Aktywny Gracz 470 posty 121 pkt.

26 maja 2015, 18:08
Jestem całkowicie za pomysłem Lenovo i bede się starał żeby dostać wieksze uprawnienia .

26 maja 2015, 19:24
Avodaya

Avodaya

Aktywny Gracz 162 posty 125 pkt.

26 maja 2015, 19:24
lordtomasz24 napisał(a):
ujmę to w ten OMG
To co wy płodziłaś dla nas jest chyba dla wszystkich zrozumiałe i jednoznaczne pyzatym od tego jest że tak to ujmę dyrekcja forum ale fajnie że się postarałaś

Chyba jednak nie jest dla wszystkich zrozumiałe i jednoznaczne... Dwa pierwsze punkty są trywialne, ale do napisania reszty zainspirowały mnie wypowiedzi na forum.
I jak już pisałem dyrekcja forum czeka, a spam się robi. Dlaczego sami nie możemy się zorganizować?

26 maja 2015, 22:38
mariusz-sz

mariusz-sz

Aktywny Gracz 471 posty 104 pkt.

26 maja 2015, 22:38
Pomysł Lenovo jest bardzo dobry. Im więcej moderatorów (oczywiście tych, którzy znają się na rzeczy) tym lepiej dla naszego forum. Może to pomoże wpompować nową energię na to forum. :)

Re: #4# Bezpieczeństwo - Jak uniknąć spam'u ?

02 cze 2015, 18:44
doktordemolka

doktordemolka

Początkujący User 300 posty 43 pkt.

Re: #4# Bezpieczeństwo - Jak uniknąć spam'u ?

02 cze 2015, 18:44
Trudno mi powiedzieć jak to wygląda na onecie i tym podobnych portalach, nie korzystam z ich usług pocztowych, nie wiem jak sprawa plasuje się dzisiaj ale jak człowiek czyta takie rzeczy albo takie to naprawdę ma się wrażenie, że ich usługi są tak dziadowskie, że aż śmieszne (tu akurat mowa o konkurencji ale wszystkie usługi pocztowe polskich portali mainstreamowych prezentują mniej więcej taki sam poziom dna..

Zresztą skoro piszesz, że spamuje Cię sam onet to już nie ma znaczenia czy mają dobre filtry czy też nie. Ważne, że spam przechodzi i to ich całkowicie dyskwalifikuje. Co do usług gogla, no ok są w porządku pod względem bezpieczeństwa i mają bardzo dobre mechanizmy filtrujące spam, ale jeżeli chodzi o prywatność to już nie jest za ciekawie...

Cytuj:
Fakt na niektórych które były używane do zakładania kont na innych serwisach bądź grach z czasem przychodziło i przychodzi coraz więcej spamu ale to już sam sobie jestem winien

no przecież Ci piszę, że to bzdura, winna jest tylko i wyłącznie słabej jakości usługa..mam od kilku lat konto na goglach właśnie do takich rzeczy i naprawdę spam należy tam do rzadkości a już tym bardziej nie spotkałem się z sytuacją żeby gogiel mi spamował skrzynkę

Reasumując dobrą opcją mejla do forów i innych mało ważnych rzeczy jest gogiel, do jakiś jednorazowych opcji majl tymczasowy a do zastosowań prywatnych, przesyłania wszelakich dokumentów, zdjęć, korespondencji prywatnej/firmowej etc warto zainteresować się usługami typu safemail...
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo