Articles by mariusz-sz

01 cze 2015, 21:12
mariusz-sz

mariusz-sz

Aktywny Gracz 471 posty 104 pkt.

Articles by mariusz-sz

01 cze 2015, 21:12
Cześć!
Wpadłem na pomysł, że mógłbym przedstawiać tutaj swoje artykuły, które zamieszczam na swoim autorskim blogu. Przedstawiają one mój światopogląd na temat programowania i rzeczy z tym związanych. Bloga prowadzę już prawie 3 msc, a więc troszkę postów się uzbierało.("Artykuły" wychodzą zazwyczaj raz w tygodniu. Także zapraszam na wyrażanie opinii oraz ewentualną dyskusję tutaj lub na moim blogu.

Dziś napisałem co nieco o mojej przygodzie z bazami danych. Pozdrawiam! :)
https://marprogramista.wordpress.com/

Re: Articles by mariusz-sz

01 cze 2015, 21:16
Nozownik35

Nozownik35

Aktywny Gracz 470 posty 121 pkt.

01 cze 2015, 21:16
Witam .
Wszystko jest tam ładnie i pieknie można poczytać fajnie że dzielisz sie swoja wiedza a nnie musisz .
Pracuj dalej .

09 cze 2015, 15:01
mariusz-sz

mariusz-sz

09 cze 2015, 15:01
Cześć!
Jeżeli ktoś chce troszkę poczytać to zapraszam do zapoznania się z nowym wpisem na: www.marprogramista.wordpress.com

09 cze 2015, 16:37
SkyThane

SkyThane

Aktywny Gracz 287 posty 122 pkt.

09 cze 2015, 16:37
No to ja czekam w takim razie na te TOP 5 środowisk ;)

15 cze 2015, 15:11
mariusz-sz

mariusz-sz

15 cze 2015, 15:11
Zapraszam na artykuł o małym rankingu :)

23 cze 2015, 15:54
mariusz-sz

mariusz-sz

23 cze 2015, 15:54
Nowy wpis na blogu. Zapraszam :)

23 cze 2015, 19:48
SkyThane

SkyThane

23 cze 2015, 19:48
No to teraz możesz mi poradzić, czy jak jako tako umiem HTML i CSS, trochę Javy, to iść dalej w ta stronę? Czy może właśnie w C++ itd.
Bo właśnie nie wiem, stworzyć stronę nawet w miarę dobra już umiem, oczywiście nie ogarniam jeszcze baz danych jeśli chodzi o portale z kontami użytkowników, ale to do zrobienia.
No i nie mam pojęcia czy na razie to zostawić i spróbować sił z pisaniem aplikacji na desktopy, czy nie, ewentualnie czy próbować jakoś to pogodzić?

23 cze 2015, 20:07
mariusz-sz

mariusz-sz

23 cze 2015, 20:07
Miałem tak samo jak Ty. Myślałem, że nigdy do tego nie dojdę co chcę w życiu robić. Lekarstwem na to zło był moment, w którym po jakimś tam etapie nauki postanowiłem sam na własną rękę zrobić pierwsze, samodzielne projekty. No ok. Na początku zrobiłem stronę internetową składającą się z HTML, CSS, JS i PHP. Wyszło coś dobrego. Wiadomo bez rewelacji, ale dało mi to sporo frajdy. Potem chciałem zaprogramować aplikację na C++, a potem tą samą aplikację napisać w Javie. I co ? I nic. Pustka totalna... Nie wiedziałem jak się za to zabrać poza podstawowymi pętlami itp. itd. (program nie był jakiś nadzwyczaj trudny).Ten moment zniechęcił mnie do programowania desktopowego, a zachęcił mnie do pracy jako webdeveloper. :)

23 cze 2015, 22:16
SkyThane

SkyThane

23 cze 2015, 22:16
No dobra, dzięki za odpowiedz :D
To w takim razie zrobię jakiś do rzeczy projekt z HTML itd, a pózniej jak sie uda to z C++ itd. A potem zobaczymy jak wyjdzie i czy w ogóle mi sie to uda zrobić.
Zaczynam od jutra z HTML, tylko pomysłu na razie nie mam, ale coś wymyślę do jutra może :D

PS: Chciałem to w ogóle pod wpisem na blogu napisać wszystko, ale jak chciałem z konta Google, to i tak mnie przekierowało na Wordpressa i każe mi sie logować, a hasła zapomniałem tam i już nie chciało mi sie odzyskiwać go.

29 cze 2015, 12:21
mariusz-sz

mariusz-sz

29 cze 2015, 12:21
Kolejny post na blogu. Zapraszam serdecznie!

• Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo