Przeglądarki internetowe: Chrome, Opera, Microsoft Edge, Mozilla, Brave, Vivaldi. Którą przeglądarkę wybierasz i dlaczeg

31 mar 2020, 16:53
Przeglądarki internetowe: Chrome, Opera, Microsoft Edge, Mozilla, Brave, Vivaldi. Którą przeglądarkę wybierasz i dlaczego?

Re: Przeglądarki internetowe: Chrome, Opera, Microsoft Edge, Mozilla, Brave, Vivaldi. Którą przeglądarkę wybierasz i dla

07 kwi 2020, 08:46
Co prawda wiele opiera się na rozwiązaniach Google ale ja osobiście od dłuższego czasu używam Opery.Jestem zadowolony.

Re: Przeglądarki internetowe: Chrome, Opera, Microsoft Edge, Mozilla, Brave, Vivaldi. Którą przeglądarkę wybierasz i dla

07 kwi 2020, 17:18
Wybieram Google chrome ,ponieważ ma łatwą i bezpośrednią synchronizację z kontem google i nie ma denerwujących przypominajek typu zainstaluj google chrome ,gdy loguje się na swoim koncie google na innych niż chrome przeglądarkach.No i działa stabilnie i jest aktualizowany w nieodczuwalny dla użytkownika sposób.

08 kwi 2020, 22:43
Od momentu jak korzystam częściej z usług Google to przeniosłem się do Google Chrome dla wygody związanej z synchronizacją, ale od miesiąca testuje nową przeglądarke Microsoft Edge opartą o Chromium.

09 kwi 2020, 01:31
Zazwyczaj wybieram Opere ponieważ radzi sobie dobrze z wieloma otwartymi kartami w tym samym czasie.

10 kwi 2020, 06:36
Firefox ze względu na możliwość konfiguracji interfejsu, przesunąłem okienko wyszukiwania oraz te ikonki które się dało na pasek zakładek, dzięki temu pasek adresu jest naprawdę szeroki (prawie cały ekran) i dobrze widać co tam jest. Do tego wygodniej.

16 kwi 2020, 13:08
Serdecznie polecam przeglądarkę Chrome od Google, z której sam korzystam. Oferuje ona stabilność na wszystkich urządzeniach, pełną synchronizację, kompatybilność z różnymi środowiskami oraz bezpieczeństwo. Jej funkcjonalność jest bezdyskusyjna. W końcu, czy istnieje narzędzie bardziej pomocne od wujka Google?

19 kwi 2020, 14:44
Osobiście używam z przyzwyczajenia Mozilli Firefox, zwłaszcza z archiwizacją zakładek. Często mam tak otwarte kilka kart, do których wracam za jakiś czas po ponownym otwarciu przeglądarki. Do obsługi emaili z kilku kont pocztowych używam Google Chrome z domyślnie otwartą stroną gmaila. Jest to dla mnie po prostu wygodniejsze zamiast programu pocztowego a rzadziej używam gmaila w telefonie (głównie do zerknięcia czy odpowiedź dotarła lub szybkiego odpisania krótkiego emaila).

23 kwi 2020, 11:25
Wybór przeglądarki jest jak wybór majtek. Jest kilka wzorów, a wybór konkretnego to nasze osobiste preferencje i doświadczenia.

Ja osobiście preferuję Mozillę Firefox. Powodów jest kilka, ale główny to - bo działa jak oczekuję. W najpopularniejszej Chrome jest bug od 2011 roku(!!): https://bugs.chromium.org/p/chromium/is ... 1352740233 który uniemożliwia mi pracę z tą przeglądarką. Oczywiście, to jest mój problem i wiele osób go nie doświadczy - ja jednak go mam.
Opera, fajna, ale też mi czegoś w niej brakowało. A FF - ma wszystko.

Aktualnie myślę, aby przetestować Vivaldi, wiele dobrego o niej słyszałem, ale jeszcze się nie przemogłem do tego. Za dużo rzeczy mi się synchronizuje z FF i zwyczajnie jestem zbyt leniwy aby to zrobić :)
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo