Re: Męczące reklamy w przeglądarce internetowej.

06 kwi 2015, 00:27
Dash

Dash

Początkujący User 2 posty 1 pkt.

06 kwi 2015, 00:27
Kolega wyżej całkiem się rozpisał. Od siebie dodam taką wtyczkę jak AdBlock. Jest ona dostępna dla przeglądarki google chrome (pochodna przeglądarka torch, ma ją domyślnie wbudowaną). Sądzę jednak że istnieją odpowiedniki także dla firefoxa i opery. AdBlock skuteczne blokuje wszelkie reklamy, wyskakujące okna i inne. Instalacja i konfiguracja jest banalnie prosta, polecam spróbować ;).
Jak chcesz dowiedzieć się więcej to szukaj w google, albo napisz w tym temacie. Jutro mając więcej czasu mogę Ci napisać dokładną instrukcję.

06 kwi 2015, 11:18
Luxtorpeda

Luxtorpeda

Początkujący User 3 posty 1 pkt.

06 kwi 2015, 11:18
Wg. mnie najlepszym rozwiązaniem na wyskakujące reklamy jest zainstalowanie w przeglądarce AdBlock-a. Jest on wtyczką filtrującą zawartość wyświetlanych stron internetowych. Blokowane są wszelkie banery, wyskakujące okienka, reklamy pojawiające się w serwisach typu YouTube czy też Facebook.

Najprostszym sposobem instalacji jest wpisanie w google adblock i nazwę przeglądarki jakiej używasz np. "adblock chrome".

Link do programu pojawi się jako pierwszy. Po kliknieciu linku należy nacisnąć przycisk dodaj do chrome.Podobnie jest w innych przeglądarkach.

06 kwi 2015, 15:47
zibiwit26

zibiwit26

Młody Klikacz 390 posty 57 pkt.

06 kwi 2015, 15:47
Ja osobiście używam AdBlock i radzi sobie bardzo dobrze z reklamami w przeglądarce oraz do tego mam Malwarebytes z którego jestem tez zadowolony.

06 kwi 2015, 17:03
L4MER

L4MER

Początkujący User 5 posty 1 pkt.

06 kwi 2015, 17:03
Z doświadczenia wiem jak uciążliwe są reklamy w przeglądarkach. Osobiście używam przeglądarki Chrome i radze sobie z tym problemem dzięki rozszerzeniu AdBlock i uBlock. Często jest też tak, że wystarczy po prostu wyłączyć/usunąć pobrane przez przypadek rozszerzenie w przeglądarce, które powoduje wyświetlanie tych własnie niechcianych przez nas reklam. AdBlocka i uBlocka pobieramy z Chrome Web Store i po problemie :)

06 kwi 2015, 17:29
honzix

honzix

Początkujący User 1 posty 1 pkt.

06 kwi 2015, 17:29
Dokładnie. Często jest tak że pobierając jakąś rzecz zgadzamy się na dodanie dodatków do przeglądarki, które później nie usuwają się tak łatwo. Ja osobiście używam Adblocka i uważam na to co instaluję - to całkowicie eliminuje ten problem.

12 kwi 2015, 15:43
Ekwueme

Ekwueme

Początkujący User 2 posty 1 pkt.

12 kwi 2015, 15:43
addblock oczywiscie ecz polecam dobrego antywirusa i skanowanie przed uruchomieniem systemu jesli reklamy sa bardzo namolne

01 maja 2015, 14:50
Nozownik35

Nozownik35

Aktywny Gracz 470 posty 121 pkt.

01 maja 2015, 14:50
Witam .

Radze przeskanowac swoj kompuet kilkoma programami to powino pomoc . Jezeli korzystasz z google chrome rozwaz pobranie jakkis rozszerzen co bedzie blokowac reklamy .
Programy o których mowiłem na poczatku to :
1. AdwCleaner
2.CCleaner
3. Eset Online Scanner
Sa to darmowe i mało ważace programy a bardzo urzyteczne .

26 maja 2015, 04:14
lordtomasz24

lordtomasz24

Początkujący User 235 posty 44 pkt.

26 maja 2015, 04:14
AdBlock,Adblock Plus, antywirus https://www.malwarebytes.org/ 30 dni fre potem można sobie sprawić licencję na allegro za jakieś grosze założyłem własnie ten temat o tym antywirusie jak ci się chce to poszukaj

28 maja 2015, 14:31
doktordemolka

doktordemolka

Początkujący User 300 posty 43 pkt.

28 maja 2015, 14:31
z poziomu przeglądarki noscript odfiltruje większość chłamu jak to mało można puścić ruch przez privoxy. Z blokerów spamu raczej zamiast adblocka poleciłbym ublocka, ale to raczej mało skuteczny i doraźny sposób na reklamy i wszelakie syfy...

29 maja 2015, 10:41
rafbien

rafbien

Początkujący User 1 posty 1 pkt.

29 maja 2015, 10:41
Ja używam :
1. przeglądarki FireFox oraz następujących wtyczek:
- Adblock plus
- NoScript

2. antywirus/firewall (np. Kaspersky)

3. Do oglądania potencjalnie niebezpiecznych stron używam wirtualnej maszyny (np. Oracle VM VirtualBox) z zainstalowanym Ubuntu i tam odpalam przeglądarkę FF. Mam kopię "czystego" systemu i jakby co zawszę mogę w 2 min przywrócić działający (czysty) system.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo