Chrome, Opera - Nie otwiera niektórych witryn.

07 kwi 2015, 15:12
Mantis98

Mantis98

Początkujący User 4 posty 2 pkt.

Chrome, Opera - Nie otwiera niektórych witryn.

07 kwi 2015, 15:12
Witam mam pewien problem z przeglądarkami Chrome i Opera. Przeglądarki nie dają sobie rady z wczytywaniem niektórych elementów stron. Np. Na Filmwebie nie wczytują się spoty reklamowe na tle strony, zamiast tego włącza się pobieranie tego elementu (filmu, lub dźwięku) w programie Internet Download Manager. Tak samo jest na Chomikuj, nie można odtworzyć pliku muzycznego, zamiast tego włącza się pobieranie. Tak samo w grze na fejsie Song Pop, muzyka się nie ładuje tylko włącza się IDM i jedynie można je pobrać. Z youtube nie ma problemu żadnego wszystko jest ok. Na Firefoxie czy na Explorerze wszystko działa jak należy.

Wszystko na laptopie mam aktualne sterowniki, directx 11 i 9, flash. Windows 7 x64 HP. Laptop Acer Aspire 5755G

PS. Dodam że na laptopie Lenovo z Windows 8 wszystko działa ok bez problemów.
W internecie sprawdzałem parę metod na to, tzn, czyszczenie danych przeglądarek, ponowna ich instalacja, lecz bez rezultatu.

Re: Chrome, Opera - Nie otwiera niektórych witryn.

07 kwi 2015, 19:56
Piotrro21

Piotrro21

Początkujący User 7 posty 5 pkt.

07 kwi 2015, 19:56
Spróbuj tego: wejdź w panel sterowania->sieć i internet->opcje internetowe i wybierz zakładkę zaawansowane. Znajdź pozycje multimedia i sprawdź czy masz zaznaczone wszystkie opcje jeśli nie to zaznacz je wydaje mi się niekonieczne zaznaczanie opcji "pokaż symbole zastępcze dla pobieranych obrazów" zrobisz wedle uznania. Następnie uruchom komputer ponownie jeśli to nie pomoże wejdź ponownie w to miejsce w systemie i kliknij "przywróć ustawienia zaawansowane" jeśli nic z tego będziemy próbować dalej.

07 kwi 2015, 20:15
zibiwit26

zibiwit26

Młody Klikacz 390 posty 57 pkt.

07 kwi 2015, 20:15
próbowałeś wgrać wszystkie wtyczki

07 kwi 2015, 20:18
Albatros

Albatros

Początkujący User 5 posty 1 pkt.

07 kwi 2015, 20:18
Próbowałeś odinstalować Internet Download Manager ? Być może on coś namieszał...

07 kwi 2015, 22:29
Mantis98

Mantis98

Początkujący User 4 posty 2 pkt.

07 kwi 2015, 22:29
Próbowałem te główne. Z tego co mi wiadomo Quick Time obsługuje klipy na niektórych witrynach i rzeczywiście pomógł, ale pobieranie i tak wyskakuje.

24 kwi 2015, 16:10
wojciech.szlosek

wojciech.szlosek

Początkujący User 65 posty 22 pkt.

24 kwi 2015, 16:10
Może twój antywirus blokuje treści tych witryn?
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo