Jakie radio internetowe?

14 kwi 2015, 08:03
AdamD

AdamD

Początkujący User 35 posty 3 pkt.

Jakie radio internetowe?

14 kwi 2015, 08:03
Cześć, nie ukrywam że lubię posłuchać radia podczas pracy przy komputerze - ale tych internetowych, bo mam głośniki 2.1 i w pececie i puszczam sobie w tle z komputera. Jakie polecacie adresy rozgłośni (mogą być te mniej znane lub autorskie)? Ja póki co najczęściej korzystam z polskiejstacji, aczkolwiek coraz bardziej irytują mnie reklamy (w dodatku podbite audio jest 3x głośniejsze od muzyki :x Jeśli chodzi o gatunki to jestem otwarty, nie mam ulubionej muzyki, mogę posłuchać rocka, mogę techno, mogę hiphopu - mieszam gatunki co jakiś czas

Re: Jakie radio internetowe?

14 kwi 2015, 08:40
mariusz-sz

mariusz-sz

Aktywny Gracz 471 posty 104 pkt.

14 kwi 2015, 08:40
Ja korzystam z internetowego radia Blue FM. Bardzo mało przerw na reklamy czy wiadomości. W 90% czasu leci muzyka. Jednakże ciągnie to za sobą to, że często piosenki się niestety powtarzają.

14 kwi 2015, 11:03
Avodaya

Avodaya

Aktywny Gracz 161 posty 125 pkt.

14 kwi 2015, 11:03
Na http://eskago.pl z tego co pamiętam jest tylko reklama na początku jak włączasz radio , a później chyba nie ma, w każdym razie nie zanotowałem tego słuchając. A muzyki jest dużo - są stacje podzielone ze względu na gatunki. Polecam :D

15 kwi 2015, 01:27
Bethirsonek

Bethirsonek

Początkujący User 5 posty 2 pkt.

15 kwi 2015, 01:27
Jeśli zależy Ci wyłącznie na muzyce to zamiast radia polecam aplikację Spotify. Masa świetnych, wysmakowanych playlist, pod kątem nastroju, czy wykonywanej czynności (bieganie, nauka, sen, jazda samochodem itp.).
W wersji free wystarczy się tylko zarejestrować i czasem jest króciutka reklama zachęcająca do pobrania pełnej płatnej wersji. No i nie można wciskać za wiele razy next w wybranej playliście. Ale każdą piosenkę, która wpadnie w ucho można dodać do własnej playlisty :) Polecam, bo muzyka jest naprawdę dobra i różnorodna.
Mam tę apkę w wersji free na kompie i każdym mobilnym urządzeniu, jakie posiadam 8-) Dodatkowo, przez miesiąc można testować za darmo wersję pełną (która nie posiada reklamy, ma podobno lepszą jakość dźwięku i można słuchać playlist offline).

17 kwi 2015, 10:32
obe1978

obe1978

Początkujący User 107 posty 29 pkt.

17 kwi 2015, 10:32
Na androidzie używam (do budzenia ale także słuchania) programu "RadioAlarm", budzi mnie wybrane radio (z całego świata), a klikając na ikonkę "słuchaweK" można na życzenie włączyć sobie dowolnbe ulubione radio internetowe - a jest tego do wyboru do koloru, według nazw, stylu muzyki, kraju nadawania itd.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo