Wredne wtyczki Facebooka

06 cze 2015, 10:23
forrestgump

forrestgump

Początkujący User 50 posty 6 pkt.

Wredne wtyczki Facebooka

06 cze 2015, 10:23
Witajcie, mój problem polega na tym, że nie mogę dodać "Like box" na swojego bloga, gdy chce wygenerować kod wyskakuje mi coś takiego:
With the release of Graph API v2.3, the Like Box plugin is deprecated. Please use the new Page Plugin instead. The Page Plugin allows you to embed a simple feed of content from a Page into your websites.
Domyslam się, że chodzi o wtyczkę Graph API ale nie mam zielonego pojęcia jak ją doinstalować lub co z nią zrobić.

Re: Wredne wtyczki Facebooka

06 cze 2015, 10:42
Nozownik35

Nozownik35

Aktywny Gracz 470 posty 121 pkt.

Re: Wredne wtyczki Facebooka

06 cze 2015, 10:42
Witam .
Masz tu tłumaczenie :

Wraz z wydaniem Graph API v2.3, plugin Jak Box jest przestarzała. Aby skorzystać z nowej wtyczki stronę zamiast.Strona Plugin pozwala osadzić prosty kanał treści ze strony, na stronach internetowych.

Jeśli nie ręcznie uaktualnić do strony Plugin, implementacja wtyczki Jak Box automatycznie powróci do strony Plugin od 23 czerwca 2015.
Jak Box jest specjalna wersja Like Button przeznaczone wyłącznie dla Facebook Pages. Pozwala to administratorom do promowania swoich stron i osadzić prosty kanał treści ze strony, do innych stron.

Tu masz linka do strony z ktorej mozesz skorzystać https://developers.facebook.com/docs/atlas-apis
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo